У м. Павлоград Дніпропетровської області відбувся Кубок України з кікбоксингу WTKA, в якому взяли участь спортсмени Харківського національного університету внутрішніх справ. За результатами змагань на рахунку наших спортсменів два перших і два других місця.

У м. Бровари Київської області відбувся Чемпіонат України з бойового мистецтва Комбат самозахист ICO. Спортсмени Харківського національного університету внутрішніх справ гідно представили навчальний заклад, виборовши три золотих та дві срібних нагороди.

До Всеукраїнського Дня бібліотек для університетської спільноти презентовано розгорнуту книжково-ілюстративну експозицію «До бібліотеки з любов’ю!», де представлені видання, подаровані працівниками університету. Започаткував цю традицію перший ректор навчального закладу Олександр Маркович Бандурка.

На базі Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба відбулась першість м. Харкова з гирьового хортингу. Збірна команда університету взяла участь у зазначених змаганнях за схемою А вага гирь 20 кг та 32 кг, та схемою Б вага гирь 16 кг і 24 кг.

У рамках виконання Плану підготовки наукових та навчальних видань до 100-річчя початку підготовки охоронців правопорядку в Харкові вийшов друком підручник «Адміністративна діяльність органів поліції України» (за загальною редакцією доктора юридичних наук, доцента Валерія Васильовича Сокуренка).

На стадіоні «Динамо–Арена»  відбулася гра 18 туру чемпіонату з футболу Харківської області серед аматорських команд 2017 року. На полі зустрілися команди ФК «Універ–Динамо» ХНУВС та ФК «Вовчанськ».

Другий день семінару-наради за участі керівників вишів МВС України проходить на базі Національної Академії Національної гвардії України. У ньому взяли участь ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко та проректори навчального закладу.

На базі Харківського національного університету внутрішніх справ пройшла семінар-нарада «Актуальні питання реалізації Концепції реформування освіти в Міністерстві внутрішніх справ України» за участі керівників вищих навчальних закладів МВС України.

У Харкові було проведено обласну гру вищих шкіл «Я – Українець». Учасниками змагань стали громадські активісти та представники вишів Харківщини, серед яких була і команда Харківського національного університету внутрішніх справ «Правоохоронці», яка складалась із студентів факультету № 6 та працівників відділу організації освітнього процесу.

У Харкові презентували Стратегію розвитку системи МВС України до 2020 року. Про основні напрями подальшого реформування в студії програми «Насправді» розповіли заступник Міністра внутрішніх справ України Тетяна Ковальчук та ректор ХНУВС Валерій Сокуренко.