Курсанти факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ разом із керівниками підрозділу відвідали у м. Святогірськ Свято–Успенську Святогірську Лавру, де ознайомилися з життям монахів.

 

У рамках заходу «Сузір’я професій», який проводився Харківським обласним центром зайнятості у місті Первомайський Харківської області, завідувач кафедри конституційного і міжнародного права Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Микола Марчук зустрівся з учнями шкіл міста Первомайський та Первомайського району.

Доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 Олег Гончарук відвідав Пісочинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів «Мобіль» з інклюзивним навчанням Харківської районної ради. 

У Харківському національному університеті внутрішніх справ буде проведено творчий конкурс «Шевченківські читання – 2018» на кращого декламатора творів Тараса Григоровича Шевченка серед курсантів, студентів, слухачів магістратури та інституту післядипломної освіти.

7 лютого об 11.00 у прес-центрі відділу комунікації ГУНП в Харківській області (за адресою вул. Жон Мироносиць, 13) відбудеться брифінг на тему: «Організація та проведення процесу добору кандидатів на службу в поліцію та умови вступу абітурієнтів до вищих навчальних закладів системи МВС».

Студенти 1 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Андрій Амелін, Валентина Сіліверст, Богдан Дмитренко, Віолетта Дубовських, Аліна Чабаненко та Аліна Теребій долучилися до проведення заходу "Правовий Speed-Dating", який відбувся вперше в м. Суми за участі місцевої поліції та практикуючих юристів. 

На лижній базі «Темп» відбувся чемпіонат м. Харкова з лижних гонок і Кубок м. Харкова зі спринту з лижних гонок. У змаганнях взяла участь курсант 1 курсу факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Катерина Кириченко. 

До бібліотеки університету надійшло новітнє навчально-довідкове видання від Державного науково-дослідного інституту МВС України  «Національна безпека і оборона України: правове забезпечення».

В університеті відбувся випуск 85 працівників поліції категорії «молодший склад», які протягом чотирьох місяців проходили первинну професійну підготовку в Інституті післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ.

Представники факультету № 2 (кримінальної поліції) Харківського національного університету внутрішніх справ відвідали місто Золочів Харківської області. На базі Золочівської гімназії № 1 вони провели зустріч з учнями одинадцятих класів.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999- 2018