Курсанти навчальної групи Ф-1-101 разом із куратором старшим викладачем кафедри теорії та історії держави і права факультету №  1 Харківського національного університету внутрішніх справ майором поліції Іваном Кріцаком відвідали пам’ятник церковної архітектури – Свято-Іоанно-Усікновенський Храм м. Харкова, якому виповнилося 160 років.

У рамках профорієнтаційної роботи професор кафедри адміністративної діяльності поліції факультету № 3 полковник поліції Ірина Казанчук відвідала Пісочинський колегіум Харківської районної ради Харківської області та провела лекцію-бесіду з учнями 9-11 класів на тему «Поліція на захисті дитини від випадків насильства в сім’ї».

Ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко та перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець провели зустріч з молодшими командирами курсантських підрозділів університету.

На засіданні Кабінету міністрів презентували Стратегію розвитку МВС України до 2020 року.

Підбито підсумки конкурсів, які пройшли в Харківському національному університеті внутрішніх справ під час Тижня української мови та культури проведеного кафедрою українознавства факультету № 2.

У складі збірної команди України на чемпіонаті світу з самбо виступав слухач магістратури факультету № 3, лейтенант поліції Владислав Руднєв.

У рамках профорієнтаційної роботи викладач кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Петровська відвідала Сумську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 8 та провела бесіду з учнями одинадцятого класу.

Колектив Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відзначив День української писемності та мови написанням колективного диктанту. Цей захід відбувся в рамках засідання Школи педагогічної майстерності. Авторський диктант «Українська мова» запропонувала написати професор кафедри гуманітарних дисциплін Валентина Василенко.

Куратор групи Ф3-102 старший викладач кафедри адміністративної діяльності поліції факультету № 3 Катерина Чишко разом із курсантами-першокурсниками відвідала виставки: «Антитерористична операція і Харківщина» та «Велич подвигу народного. 1941–1945» у Харківському історичному музеї імені М. Ф. Сумцова.

Доцент кафедри адміністративної діяльності поліції факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ капітан поліції Вадим Селюков разом із поліцейським сектору реагування патрульної поліції Чугуївського відділу поліції ГУНП в Харківській області старшим сержантом поліції Олександром Коваленком провели бінарне заняття для курсантів факультету № 2 на тему: «Управління органами поліції за особливих (екстремальних) умов».