Для працівників Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося інструктивне заняття, яке провів проректор навчального закладу Анатолій Клочко та працівники Управління патрульної поліції в Харківській області – начальник відділу розшуку та опрацювання матеріалів ДТП капітан поліції Євгеній Скиба та старший інспектор цього ж відділу старший лейтенант поліції Ігор Півторацький.

Творчий колектив Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом начальника відділу соціально-гуманітарної роботи Наталії Машніцької став активним учасником фестивалю «Вертеп-Фест 2018», який проводився у Харкові вдруге і тривав протягом двох днів.

В новорічні святкові дні бібліотека університету продовжує отримувати книги у подарунок від факультетів навчального закладу. Понад 150 примірників наукових та навчальних видань передали до бібліотеки працівники факультету №4 під керівництвом декана підполковника поліції В’ячеслава Маркова.

Слухачі Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Суми) Харківського національного університету внутрішніх справ долучилися до давньої української традиції. На свято Меланки у Свят-вечір вони вітали усіх зі святом, співали колядки, щедрівки, бажали всіляких гараздів.

Учасники колективу художньої самодіяльності  Харківського національного університету внутрішніх справ привітали адміністрацію Слобідського району Харківської міської ради з Новорічно-Різдвяними святами.

У другий день «Вертеп-фесту» творчий колектив Харківського національного університету внутрішніх справ разом з усіма учасниками та всією Україною заспівав у Центральному парку ім. М. Горького колядку «Нова радість стала».

Творчий колектив Харківського національного університету внутрішніх справ взяв участь у «Вертеп-фесті», який проходить у Харкові вже другий рік поспіль під патронатом голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної.

За давньою українською традицією на Свят-вечір або на свято Меланки, яке відзначається 13 січня, «водять козу». Долучилися до цієї традиції і представники Харківського національного університету внутрішніх справ.

Особовий склад університету у складі Харківського гарнізону поліції забезпечує публічну безпеку і порядок під час проведення святкових заходів у місті. Інструктаж з поліцейськими провів ректор університету генерал поліції 3 рангу Валерій Сокуренко.

Керівний склад університету – проректори, начальники факультетів, представники відділу організації служби та інші працівники навчального закладу на чолі з ректором генералом поліції третього рангу Валерієм Сокуренком здійснили плановий огляд території та приміщень університету.