Ад’юнкту університету майору поліції Андрію Надутому присвоєно почесне звання Заслужений тренер GPF (Global Power Federation) з пауерліфтингу GPF України.

Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко нагородив курсантів – переможців спортивних змагань.

Відбулася зустріч керівництва Харківського національного університету внутрішніх справ зі слухачами магістратури факультету № 1 та факультету № 3.

На полі зустрілися команди ФК «Універ–Динамо» ХНУВС та ФК «Геліос-Академія». Перемогу виборола команда ФК «Універ–Динамо» ХНУВС з рахунком 6:1.
Вітаємо переможців!

У Харкові всьоме проходив масштабний соціальний захід з популяризації науки для дітей і молоді «Наукові пікніки» - найбільший в Україні фестиваль науки, освіти та науково-популярної культури під відкритим небом.

Вийшла друком монографія «Захист дитинства в Україні: кримінально-правові та кримінологічні засади», автором якої є доктор юридичних наук Ірина Бандурка.

Вийшла друком монографія «Концептуальна модель механізму реалізації кримінальної відповідальності», одним із авторів якої є завідувач кафедри  кримінального права і кримінології Харківського національного університету внутрішніх справ, заслужений працівник освіти України, доктор юридичних наук, професор Олексій Литвинов.

Першокурсники факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у спортивному святі.

Керівним складом Харківського національного університету внутрішніх справ  було організовано інструктивне заняття щодо дій водія при потраплянні у дорожньо-транспортні пригоди, а також надання першої медичної допомоги.

Слухач магістратури факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ лейтенант поліції  Владислав Руднєв став переможцем у Всеукраїнському турнірі із боротьби самбо серед чоловіків і жінок пам’яті ЗТУ Романа Школьнікова, що відбувався у м. Білгород-Дністровський.