30 червня 2017 року о 10.00 в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні проблеми адміністративного права та процесу».

Місце проведення: навчальний корпус факультету № 1 (слідства), 4-й поверх, зала засідань.

Початок реєстрації о 9.00.

В університеті пройшли  змагання на Кубок ректора з тактичного пейнтболу, приурочені до Дня Конституції України. У заході взяли участь збірні команди усіх факультетів університету, а також команда відділення початкової підготовки. Мета змагань – розвиток морально-вольових і фізичних якостей поліцейських, закріплення тактичних навичок, набутих під час навчання.

Щиро вітаю Вас із Днем Конституції України! Основний Закон став найважливішим кроком для України у прагненні розвиватися як демократична, соціальна і правова держава, найбільшою цінністю якої є людина.

Бажаю, щоб Ваші права і свободи завжди були надійно захищені, а почуття патріотизму та національної гідності додавали Вам наснаги для нових здобутків в ім’я миру, добра і процвітання Українського народу!

Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Валерій Сокуренко взяв участь у покладанні квітів до пам’ятника Незалежності України з нагоди державного свята – Дня Конституції України.

До Дня Конституції України бібліотека університету презентує книжково-ілюстративну експозицію «Конституція – оберіг державності України». Вона знайомить з історією створення Конституції України, основними її засадами, етапами формування правової культури та отриманням знань про конституційні права і свободи.

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулися урочистості з нагоди випуску студентів. Це – 59 бакалаврів-правознавців денної форми навчання та 19 заочної. 13 випускників отримали дипломи з відзнакою. Серед них учасники та призери різних наукових та науково-практичних заходів, творчих конкурсів та спортивних змагань.

Триває відбір кандидатів на навчання за державним замовленням до Харківського національного університету внутрішніх справ

Заступник завідувача науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності Харківського національного університету внутрішніх справ Олексій Сердюк взяв участь у XVIII щорічному колоквіумі з транснаціональної злочинності, який проходив у м. Братислава (Словаччина) з 18 по 20 червня 2017 року.

Завідувач кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, професор Костянтин Мельник взяв участь у презентації Науково-практичного Коментаря до Закону України «Про державну службу», співавтором якого він є.

Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Валерій Сокуренко взяв участь у семінарі з підвищення кваліфікації працівників закладів, установ і підприємств, що належать до сфери управління МВС України, з питань запобігання і протидії корупції.  Захід проходив на базі інституту післядипломної освіти Національної академії внутрішніх справ.