Завідувач кафедри трудового та господарського права Костянтин Мельник взяв участь у роботі І Харківського міжнародного юридичного Форуму «Право та проблеми сталого розвитку в глобалізованому світі», який проходить у Харкові та організований Харківською обласною державною адміністрацією, Національною академією правових наук України, Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя» і Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Перший проректор вишу Дмитро Швець та команда Харківського національного університету внутрішніх справ з боротьби самбо взяли участь у відкритті Чемпіонату ФСТ «Динамо Україна» серед збірних команд вищих навчальних закладів МВС та інших центральних органів виконавчої влади.

Завідувач кафедри трудового та господарського права Костянтин Мельник і науково-педагогічний склад кафедри взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання удосконалення законодавства про працю та соціальне забезпечення», яка проводилася у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Студентка Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Анна Рикун завоювала «золоту» нагороду у Фінляндії на чемпіонаті Європи з класичного пауерліфтингу. У безекіпірувальному жимі лежачи Анна змагалася в категорії до 57 кг.

Курсанти 1 курсу факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ разом з кураторами навчальних груп відвідали кінологічний центр Головного управління Національної поліції в Харківській області, який є навчальною базою для утримання та дресирування розшукових, патрульно-розшукових, вартових і спеціальних собак.

Професор кафедри юридичних дисциплін  Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Горобець організувала для студентів екскурсію до прокуратури Сумської області.

Курсанти групи Ф1-16-103 Харківського національного університету внутрішніх справ разом з куратором – професором кафедри теорії та історії держави і права Юлією Загуменною  у рамках проведення виховної роботи відвідали науково-освітній захід «Ніч науки 2017».

У Харківському національному університеті внутрішніх справ працівники навчального закладу почали складати заліки за підсумками 2017 навчального року. Першими свою підготовленість продемонстрували керівники структурних підрозділів університету, які склали залік із загальної фізичної підготовки. Вони виконали  комплексні силові вправи та пробігли дистанцію на 100 та 1000 метрів.

Відбулася церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Молодий правник року 2016», яка пройшла у  Міністерстві юстиції України (м. Київ). Конкурс проводиться Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України за підтримки Міністерства юстиції України, ВГО «Асоціація правників України», професійних та громадських об’єднань правників, адвокатських бюро, адвокатських об’єднань та адвокатів.

Відбулося засідання курсантського наукового гуртка кафедри українознавства факультету № 2, яке пройшло у формі круглого столу «Дзвони пам’яті». Захід був присвячений 80-й річниці від початку Великого терору та 85-й річниці Голодомору в Україні.