Слухачі магістратури, курсанти, студенти та науково-педагогічний склад університету взяли участь у регіональному семінарі «Україна–НАТО: формула безпеки».

У палаці студентів Національного технічного університету «Харківський політехнічний університет» відбулась урочиста церемонія нагородження переможців та дипломантів ХІХ обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена» за участі голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної.

Працівники кафедри цивільного права та процесу факультету №6 професор  Володимир Кройтор і доцент Елла Вакулович, а також Голова обласного відділення Асоціації правників України адвокат Роман Чумак провели бінарне практичне заняття.

Харківський національний університет внутрішніх справ з робочим візитом відвідав старший радник з питань кіберзлочинності Консультативної місії ЄС в Україні (EUAM Ukraine) Кіріл Мілєв (Республіка Болгарія). Мета візиту – ознайомитися з можливостями та потребами факультету № 4, який займається підготовкою фахівців у сфері кібербезпеки та боротьби з кіберзлочинністю.

Відбулося засідання курсантського наукового гуртка кафедри іноземних мов факультету № 1, в якому взяли участь курсанти першого та другого курсів факультетів №№1, 2, 3, 4. Тема засідання – «Історія становлення університету» – присвячена  100-річчю створення правоохоронних органів уХаркові.

Старший викладач кафедри соціології та психології факультету № 6, кандидат психологічних наук Яна Посохова базі Державної установи «Олексіївська виправна колонія № 25» провела бінарне заняття зі студентами-психологами 3 курсу групи ПСдср-15-1 та групи ПСдср-15-2 з дисципліни «Психологія особистості» за темою «Психологія особистості засудженого».

З працівниками Харківського національного університету внутрішніх справ, які залучаються до несення служби з табельною вогнепальною зброєю, відбулося інструктивне заняття під головуванням проректора навчального закладу Анатолія Клочка. Під час заняття працівникам довели до відома вимоги чинного законодавства щодо заходів безпеки та правил поводження зі зброєю.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися урочистості з нагоди 100-річчя підготовки охоронців правопорядку у місті Харкові.

По закінченню урочистих заходів з нагоди 100-річчя підготовки охоронців правопорядку у м.Харкові відбувся брифінг голови Наглядової ради ХНУВС Ірини Єфремової та ректора університету Валерія Сокуренка.

Шановні друзі!

Щиро вітаю вас із нагоди 100-річчя підготовки у Харкові кадрів для системи правоохоронних органів.

Починалося все з невеликих курсів, пунктів підготовки, школи міліції. Сьогодні продовжувачем славних традицій є багатотисячний колектив Харківського національного університету внутрішніх справ.