У рамках заходів, присвячених Тижню правових знань, на базі Головного територіального управління юстиції у Сумській області, відбувся круглий стіл «Юридичні клініки в системі безоплатної правової допомоги». о управління Національної поліції Харківської області.

 

Шановні колеги! Вітаю вас із Днем юриста! Наше з вами професійне свято об’єднує фахівців різних сфер діяльності, які стоять на захисті прав і свобод громадян, конституційного устрою країни, борються зі злочинністю та забезпечують безпеку і порядок в державі.

Завідувач науково-дослідної лабораторії захисту інформацій та кібербезпеки факультету № 4 Вадим Коршенко взяв участь у «BIT–2017» – Міжнародному Форумі «Бізнес та ІТ. Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо Безпеки. Навколо IP» – унікальному галузевому заході, який вирізняється комплексним підходом, якістю інформаційного наповнення й традиційно збирає найкращих представників ІТ-спільноти, бізнес-середовища та спеціалістів з кібербезпеки.

Напередодні професійного свята – Дня юриста України, який відзначається щорічно 8 жовтня, для університетської спільноти бібліотека презентує розгорнуту книжково-ілюстративну експозицію «Знати право, служити праву, захищати право!», яка розкриває  етапи становлення та розвитку національної юридичної науки. 

На базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відбувся «Турнір CRIMEзнавців». Участь у ньому взяли команди курсантів і студентів вищих навчальних закладів. Команда Харківського національного університету внутрішніх справ, яка взяла участь у турнірі, була представлена курсантами факультету № 1, серед яких – Ярослав Синяк, Василь Авдєєв, Олена Гуторова, Олександр Орлов, Карина Кушнерюк. 

Завершився тренінг з управління та лідерства для керівників середньої ланки районних відділів поліції ГУНП в Харківській області. Тренінг був організований за сприянням Консультативної місії Європейського Союзу і в ньому взяли участь представники Нововодолазького, Дергачівського, Валківського, Харківського та Балаклійського відділів поліції Головного управління Національної поліції Харківської області. 

Професор кафедри теорії та історії держави і права Юлія Загуменна та слухачі магістратури факультету № 1 провели інтерактивні уроки для учнів 6–11 класів Харківської спеціалізованої школи № 119 Харківської міської ради. Заняття проводились у рамках Тижня правового виховання та були присвячені темам: «Попередження злочинності серед неповнолітніх» та «Школа і поліція».

 

У загальнокомандному заліку з боротьби самбо на Чемпіонаті ФСТ «Динамо Україна» серед збірних команд вищих навчальних закладів МВС та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовує та координує Міністерство внутрішніх справ України, команда ХНУВС посіла перше місце.

Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко провів зустріч з іноземними студентами, які  навчаються в університеті на факультеті № 6.  

Завідувач кафедри трудового та господарського права Костянтин Мельник взяв участь у роботі І Харківського міжнародного юридичного Форуму «Право та проблеми сталого розвитку в глобалізованому світі», який проходить у Харкові та організований Харківською обласною державною адміністрацією, Національною академією правових наук України, Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя» і Координатора проектів ОБСЄ в Україні.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999-2017