Вийшов друком колективний навчальний посібник «Законодавче забезпечення правоохоронної діяльності» за загальною редакцією доктора юридичних наук, доцента Валерія Сокуренка.

Для курсантів університету кафедрою іноземних мов факультету № 1 проведено курсантську науково-практичну конференцію англійською мовою «Протидія корупції в закордонній поліції».

Представники Харківського національного університету внутрішніх справ професор кафедри психології та соціології факультету № 6, доктор соціологічних наук Микола Саппа, професор кафедри педагогіки та психології факультету № 3 кандидат психологічних наук Світлана Харченко, слухачі магістратури взяли участь у роботі ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасний стан розвитку екстремальної та кризової психології», яка проходила в Національному університеті цивільного  захисту України.

У Харкові на базі Харківського національного університету міського господарства ім О. М. Бекетова відбулася першість області серед студентів вищих навчальних закладів III–IV рівня акредитації  з армспорту. Серед учасників змагань були й спортсмени Харківського національного університету внутрішніх справ.

Відбулося чергове засідання наукового гуртка кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом доцента кафедри, кандидата юридичних наук, старшого наукового співробітника, підполковника поліції Валентини Гончарук та за участю практичних працівників ГУНП в Харківській області.

Слухачі магістратури 2 курсу факультету № 6  Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом доктора юридичних наук, професора Тетяни Колєснік, кандидата юридичних наук, доцента Аліни Чорної відвідали судові засідання в Господарському суді Харківської області.

За ініціативи доктора юридичних наук, професора Тетяни Колєснік на базі Харківського міського центру зайнятості провідним фахівцем Наталією Поставною було проведено тренінг «Побудова кар’єри та професійний розвиток» для слухачів магістратури 2 курсу, факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ.

З нагоди 100-річчя початку підготовки охоронців правопорядку у м. Харків науковим гуртком кафедри криміналістики та судової експертології було проведено експертно-криміналістичні змагання.

Інструктивне заняття щодо дотримання Правил дорожнього руху для працівників університету, які керують транспортними засобами, та учасників дорожнього руху провели проректор університету Анатолій Клочко, доцент кафедри соціології та психології факультету № 6 Юрій Александров та доцент кафедри тактичної та тактико-спеціальної підготовки факультету № 3 майор поліції Микола Котелюх.

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.