У рамках вивчення навчальної дисципліни «Корпоративне право» студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ разом із доцентом кафедри юридичних дисциплін Мариною Василенко відвідали Господарський суд Сумської області.

На факультеті № 3 у рамках викладання навчальної дисципліни «Теорія держави і права» відбулася зустріч першокурсників з випускниками університету, які сьогодні навчаються в магістратурі факультету № 1 – старшим лейтенантом поліції Миколою Харченком та лейтенантом поліції Мар’яном Черхавським.

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся брейн-ринг для студентів І курсу. Він був присвячений юридичній професії та її значенню для суспільства.

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася традиційна інтелектуальна гра «Знавці права».

Представники кафедри соціології та психології факультету № 6 старші викладачі кафедри Юлія Кобикова, кандидат психологічних наук Яна Посохова та слухач магістратури психології Катерина Левченко взяли участь в обговоренні проблеми агресивності у дітей у рамках програми  «Батьківські збори», яка виходить на «7 каналі».

У Харківському національному університеті внутрішніх справ 11 жовтня 2017 року відбудеться круглий стіл «Військово-патріотичне виховання молоді: досвід та перспективи», в якому візьмуть участь курсанти, студенти, представники вищих навчальних закладів, а також працівники правоохоронних органів, органів державної влади та місцевого самоврядування.

На ранковому шикуванні ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко відзначив спортсменів вишу, які посіли призові місця в обласних і всеукраїнських змаганнях із таких видів спорту, як боротьба самбо, панкратіон та грепплінг.
11 жовтня 2017 року о 12.30 в аудиторії 315/2 для групи Ф-4-402 відбудеться відкрита лекція з дисципліни «Основи управління в поліції» на тему «Управління безпекою персоналу Національної поліції», яку буде проводити доцент кафедри адміністративної діяльності поліції факультету № 3 ХНУВС майор поліції Мар'яна Качинська.

Стало традицією дарувати університетській бібліотеці книги на початку навчального року. Фонд бібліотеки поповнюється цінними та корисними виданнями, що використовуються у процесі навчання або наукової діяльності.

Учений секретар секретаріату Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ Леонід Могілевський, начальник відділу організації освітньо-наукової підготовки Давид Сімонович і завідувач кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів Владислав Шендрик взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Підготовка докторів філософії (PhD) в умовах реформування вищої освіти», яка відбулась у Запорізькому національному університеті.