Рейтинг оцінює університети світу на основі аналізу цитованості вчених-співробітників університетів в системі Google Scholar.

У рамках реалізації програми короткострокового підвищення кваліфікації поліцейських перед призначенням їх на керівну посаду, в тому числі вищу керівну посаду, ніж займана, у органах (підрозділах) ГУНП України в областях, кафедрою адміністративної діяльності поліції факультету № 3 проведені семінари-тренінги на базі ГУНП в Харківській області.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ триває вступна кампанія. Сьогодні творчий конкурс проходили вступники на денну форму навчання за державним замовленням факультет № 3 за спеціальностями «Правоохоронна діяльність» та «Психологія», а також  факультету № 4 за спеціальностями «Право» та «Кібербезпека».

За даними консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України 2017 року, складеного освітнім ресурсом «Освіта.ua» на основі результатів національного та міжнародних рейтингів вузів («Топ-200 Україна», «Scopus», «Вебометрикс») – Харківський національний університет внутрішніх справ піднявся ще на 9 позицій і посів 139-140 місце. Серед відомчих вишів ХНУВС  є лідером.

Вийшов друком ювілейний збірник наукових праць «Вісник Кримінологічної асоціації України» № 2 (16) 2017.

Вступна кампанія у Харківському національному університеті внутрішніх справ триває. Сьогодні творчий конкурс проводився для вступників на денну форму навчання за державним замовленням факультету № 2 за спеціальністю «Право».

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулись урочисті заходи з нагоди приведення до Присяги працівника поліції слухачів курсів первинної професійної підготовки. Сьогодні випускниками навчального закладу стали 69 працівників ГУНП в Харківській області та 2 працівники ГУНП в Сумській області.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ триває вступна кампанія. Сьогодні творчий конкурс проходили вступники на денну форму навчання за державним замовленням факультету № 1 за спеціальністю «Право».

На великому плацу університету відбулася зустріч керівництва навчального  закладу з абітурієнтами, які вступають на навчання за державним замовленням.

93 працівники Управління патрульної поліції в м. Харків за період навчання отримали знання та навички, які їм знадобляться у подальшій службі.