На базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ був організований круглий стіл на тему «Механізми захисту прав людини в діяльності патрульної поліції».

Доцентом кафедри юридичних дисциплін Сумської філії  Харківського національного університету внутрішніх справ Яною Садиковою та вчителем правознавства ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 м. Суми Тетяною Калашнік у рамках профорієнтаційної роботи було організовано візит учнів-старшокласників  до Зарічного районного суду м. Суми.

До Міжнародного дня прав людини для курсантів було організовано відеолекторій. Лекцію прочитав начальник відділу міжнародних зв’язків підполковник поліції Станіслав Осятинський

Команда Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ з футзалу взяла участь у «Студентській лізі Сумщини».

У Харківському національному університеті внутрішніх справ продовжено проведення інструктивних занять щодо дотримання Правил дорожнього руху для працівників університету, які керують транспортними засобами, та учасників дорожнього руху.

У рамках заходів, присвячених святкуванню ELSA Day  Сумським осередком ELSA (Європейська Асоціація Студентів Права), який функціонує на базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, було проведено панельну дискусію «Судова реформа. Прозоре правосуддя».

В Університеті Марії Кюрі-Склодовської (Польща, Люблін) вийшла друком колективна монографія «Розвиток та модернізація правових систем країн Східної Європи: досвід Польщі та перспективи України» («Development  and  modernization  of  the  legal  systems  of  Eastern  Europe: experience of Poland and prospects of Ukraine:  Collective monograph»). Серед її авторів – доктор юридичних наук, професор, професор кафедри загальноправових дисциплін факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Олена Синявська.

Cтуденти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ стали учасниками традиційного «Кадетського балу», який проходив у Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка.

Напередодні зимової сесії у ХНУВС декан факультету № 1 Олександр Музичук передав до бібліотеки понад 100 примірників новітньої наукової, навчальної літератури та періодики. Серед дарунків видання науковців університету до 100-річчя початку підготовки охоронців правопорядку у Харкові.

На ранковому шикуванні перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Дмитро Швець відзначив спортсменів вишу, які посіли призові місця у змаганнях з армспорту, волейболу та прикладної стрільби.