Відбувся персональний розподіл слухачів магістратури факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ. 

Оприлюднено рейтинг вітчизняних вишів, складений у результаті наукометричного моніторингу суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками наукометричної бази даних SciVerse Scopus. Станом на січень 2018 року до бази даних Scopus включено 161 вищий навчальний заклад України, що на 25 вишів більше, ніж у квітні 2017 року. Як і раніше, Харківський національний університет внутрішніх справ –  поки єдиний серед вищих навчальних закладів МВС, представлений в базі Scopus. Наразі він посідає 148 місце (зі 161).

У 29 річницю виведення радянських військ з Афганістану на факультеті № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ до «Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав» відбулася зустріч перемінного особового складу з учасником бойових дій, завідувачем науково-дослідної лабораторії захисту інформацій та кібербезпеки факультету № 4 Вадимом Коршенком.

До пам’ятної дати – Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, що відзначається 15 лютого, університетська бібліотека презентує книжково-ілюстративну експозицію «Афганська війна очима сьогодення». Експозиція висвітлює героїзм воїнів, які виконували свій інтернаціональний обов’язок.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася конкурсна програма з нагоди Дня закоханих. 

На запитання журналістів відповіли проректор Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Михайло Бурдін та начальник сектора організації відбору та проведення атестації поліцейських Управління кадрового забезпечення ГУНП в Харківській області капітан поліції Олександр Солодуха.

В Інституті післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся випуск слухачів курсів первинної професійної підготовки поліцейських, які навчалися за програмою патрульної поліції.  

У місті Вовчанську Харківської області відбувся профорієнтаційний захід «Професія твоєї мрії», в якому взяли участь навчальні заклади Харківщини, серед яких і Харківський національний університет внутрішніх справ. Університет презентував доцент кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Юрій Чалий.

Доценти кафедри трудового та господарського права Харківського національного університету внутрішніх справ Іван Бригадир та Таісія Чавикіна разом з курсантами вишу відвідали навчальний семінар «Роль судово-медичної експертизи в розкритті злочинів», що проходив на базі Харківського обласного бюро судово-медичної експертизи. 

Масляна є одним з найстаріших свят слов'янських народів. Називається також Масниця, Пущення, Сиропуст, Колодій,  Бабське свято, Загальниця. Символізує проводи зими і очікування весни. В цей день ушановували Сонце, яке пробуджувало природу, тому й готували жертовний хліб, схожий на це небесне світило – млинець. 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999- 2018