У Центрі українсько-польського розвитку при Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася презентація польських стипендіальних програм для викладачів, науковців, курсантів та студентів ХНУВС. 

У Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбулася XVI науково-практична конференція «Актуальні проблеми приватного права», присвячена 96-й річниці з дня народження доктора юридичних наук, професора Василя Пилиповича Маслова. У конференції  взяли участь науковці, викладачі, аспіранти, ад’юнкти, здобувачі вищих навчальних закладів України. Серед них і науковці Харківського національного університету внутрішніх справ – Володимир Кройтор, Лариса Красицька, Олександр Кухарєв, Олександр Шишка, Олексій Зайцев, Олена Піхурець, Світлана Ясечко, Святослав Сліпченко, Тетяна Кириченко, Юрій Жорнокуй.

 

Вже стало доброю традицією у Харківському національному університеті внутрішніх справ, запрошуючи абітурієнтів на Дні відкритих дверей, відзначати разом свята. Це допомагає молоді не тільки краще познайомитися із вишем, до якого вони мають намір вступати, обрати майбутню спеціальність, але й зануритися у надзвичайно цікаве та сповнене незабутніх вражень курсантське чи студентське життя. 

У Харківському національному університеті внутрішніх справ пройшов творчий конкурс «Шевченківські читання – 2018» на кращого декламатора творів Тараса Григоровича Шевченка. Відбулося 2 тури. У першому турі взяли участь понад 250 курсантів, студентів, слухачів магістратури та Інституту післядипломної освіти. 

Урочисті заходи з нагоди випуску слухачів магістратури факультету № 1 відбулися у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Після отримання диплому 58 випускників, 19 з яких отримали дипломи з відзнакою, прибудуть до практичних підрозділів Національної поліції майже усіх областей України – Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Сумської, Полтавської, Херсонської та Черкаської. У кожного випускника за плечима вже є досвід практичної роботи.

17 лютого 2018 року Харківський національний університет внутрішніх справ запрошує молодь відсвяткувати проводи зими разом зі студентами та курсантами. У програмі заходу не тільки знайомство з університетом, його навчальною базою, факультетами та спеціальностями, за якими готують фахівців, але й святкування Масляної – з млинцями, кулішем, веселими конкурсами.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся випуск працівників патрульної поліції, які пройшли первинну професійну підготовку на базі університету.

Відбувся круглий стіл на тему «Кіберзалежність неповнолітніх як передумова девіантної поведінки». У ньому взяли участь представники Департаменту освіти Харківської міської ради, міської батьківської ради, поліцейські ювенальної превенції, науковці та освітяни. У підготовці круглого столу активну участь взяли викладачі кафедри соціології та психології Харківського національного університету внутрішніх справ та студенти-психологи.

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ пройшов І тур творчого конкурсу «Шевченківські читання – 2018» на кращого декламатора творів Т.Г. Шевченка. У заході взяли участь понад 40 студентів філії.

У Сумському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Суми) ХНУВС відбувся перший тур творчого конкурсу «Шевченківські читання – 2018» на кращого виконавця творів Тараса Григоровича Шевченка.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999- 2018