Всесвітній день протидії торгівлі людьми було проголошено 30 липня Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про тяжке становище мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також для заохочення громадян  активно допомагати та протидіяти цьому злочину.

Науково-дослідною лабораторією з проблем протидії злочинності Харківського національного університету внутрішніх справ здійснено опитування громадської думки мешканців Харкова та Харківської області  (N=4287) щодо публічної безпеки та довіри до правоохоронних органів.

Реєстрація вступників, які мають вищу освіту за спеціальністю «081 Право». Вони подають документи на вступ та отримують направлення (екзаменаційний листок) на проходження ЗНО з 12 липня по 25 липня 2017 року (до 18.00) в приймальній комісії університету за адресою: проспект Льва Ландау, 27.

Харківській національний університет внутрішніх справ продовжує набір абітурієнтів (вступників) для здобуття освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 125 «Кібербезпека» з числа осіб, які здобули ступінь «бакалавр» (освітньо-кваліфікаційний рівень «спеціаліст») та ступінь «магістр», у т.ч. здобутого за іншою спеціальністю.

Відбулася зустріч керівництва Харківського національного університету внутрішніх справ із абітурієнтами, які зараховані до навчального закладу.

Особовий склад Харківського національного університету внутрішніх справ у складі Харківського гарнізону поліції ніс службу  по забезпеченню публічної безпеки та порядку у місті Харкові під час проведення футбольного матчу «Шахтар» – «Динамо».

23 липня 2017 року о 10:00 на великому плацу університету відбудеться зустріч керівництва Харківського національного університету внутрішніх справ з абітурієнтами, які вступили до навчального закладу на денну форму навчання за державним замовленням (курсанти).

Зниження рівня злочинності по групам злочинів становить від 10% до 22% – у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, підсумовуючи роботу Національної поліції.

Триває навчальний збір зі студентами Харківського національного університету внутрішніх справ, які навчаються на кафедрі військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу.

Представники Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у спільній конференції програм професійної підготовки НАТО в Україні та Грузії, що відбулася в Києві на базі Дипломатичної академії при Міністерстві закордонних справ України.