Курсанти факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом працівників кафедри спеціальної фізичної підготовки взяли участь у святкових заходах, присвячених Дню Збройних Сил України. Заходи відбувалися у Харківській спеціалізованій школі № 17.

За давньою традицією напередодні Нового року бібліотека Харківського національного університету внутрішніх справ отримує подарунки – книги, інші видання у друкованому або електронному форматі. Нещодавно бібліотеці від кафедри тактичної та тактико-спеціальної підготовки – завідувач майор поліції Олексій  Прокопенко – було презентовано навчальний посібник «Тактична та тактико-спеціальна підготовка працівників Національної поліції України».

Представники Харківського національного університету внутрішніх справ в рамках профорієнтаційної роботи відвідали загальноосвітні навчальні заклади міста Сватове Луганської області, а також Сватівський відділ поліції ГУНП в Луганській області. У профорієнтаційних заходах взяли участь працівники відділу організаціїї освітнього процесу – начальник відділу підполковник поліції Ірина Рязанцева, завідувач відділення практичного навчання майор поліції Сергій Марчишин, провідні фахівці відділення практичного навчання Сергій Горбачов та Юрій Кушнерук.

Директором Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Сергієм Лукашем підписано Меморандум про взаємодію та співпрацю з Сумським окружним адміністративним судом.

Студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справі взяли участь у конкурсній програмі «Кращий студент Сумщини 2017».

Указом Президента України № 398/2017 Про відзначення державними нагородами України з нагоди 26-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року завідувачу кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ доктору історичних наук, професору Володимиру Греченку присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України».

На базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ був організований круглий стіл на тему «Механізми захисту прав людини в діяльності патрульної поліції».

Доцентом кафедри юридичних дисциплін Сумської філії  Харківського національного університету внутрішніх справ Яною Садиковою та вчителем правознавства ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 м. Суми Тетяною Калашнік у рамках профорієнтаційної роботи було організовано візит учнів-старшокласників  до Зарічного районного суду м. Суми.

До Міжнародного дня прав людини для курсантів було організовано відеолекторій. Лекцію прочитав начальник відділу міжнародних зв’язків підполковник поліції Станіслав Осятинський

Команда Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ з футзалу взяла участь у «Студентській лізі Сумщини».