У Сумському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Суми) Харківського національного університету внутрішніх справ за участі колективу Сумської філії ХНУВС відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України, в яких взяли участь працівники «Академії поліції», слухачі та гості.

До Дня захисника України у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулась першість з військово-прикладних видів спорту. У змаганнях взяли участь команди факультетів університету.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася першість університету з військово-прикладних видів спорту. Змагання, в яких взяли участь команди всіх факультетів університету, були присвячені Дню захисника України. Курсантів і студентів – учасників змагань – привітав ректор навчального закладу генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ до Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці відбувся святковий концерт, який підготували курсанти-першокурсники та магістри факультету № 1.

Осінь – це час для роздумів. Час, коли літня спека змінюється прохолодними дощами. Можна підвести підсумки минулого літа та порозмірковувати над майбутнім…

У Харківський обласній організації Національної спілки письменників України академік Олександр Бандурка презентував свою монографію "Тисячоліття злочинності в Україні".

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична напередодні Дня захисника України поздоровила військовослужбовців зі святом. В числі запрошених на урочистості були й представники Харківського національного університету внутрішніх справ на чолі з ректором генералом поліції третього рангу Валерієм Сокуренком.

Для студентів 1 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ у рамках лекторію «Вчимося жити у злагоді та мирі» було проведено урок духовності за участі  настоятеля Храму святих Новомучеників та Слобожанських сповідників протоієрея Сергія. Тема уроку – «Найвища християнська цінність – це духовність людини».

Харківський національний університет внутрішніх справ відвідали учні 6 класів  Харківського приватного навчально-виховного комплексу «Гімназія ОЧАГ» Харківської області та їх батьки.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ триває навчальна програма Левітт Інституту міжнародного розвитку. Ця організація є благодійною установою досвідчених професіоналів у галузі права, яка співпрацює з вищими навчальними закладами юридичного профілю України.