У басейні СК «Гарт» відбулася першість Харківського національного університету внутрішніх справ з плавання, в якій взяли участь представники збірних команд факультетів університету.

Професор кафедри теорії та історії держави і права факультету №1 Юлія Загуменна провела екскурсію-лекцію до Музею місцевого самоврядування Харківщини.

Викладач Інституту післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Захарченко разом з представниками кафедри патологічної анатомії Харківського національного медичного університету провів виїзне бінарне заняття.

У Сумському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» відбулися заходи, присвячені Дню Збройних сил України.

Особовий склад університету забезпечує публічну безпеку і порядок під час футбольного матчу між ФК "Шахтар" та ФК "Манчестер Сіті". Інструктаж з поліцейськими провів перший проректор університету, підполковник поліції Дмитро Швець.
Факультет № 6 запрошує вас на вечір психологів «Студентською родиною любимо Україну». Захід відбудеться 7 грудня 2017 року о 14-30 в актовому залі університету.

Доцент кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства, кандидат юридичних наук, капітан поліції Сергій Абламський разом зі слідчим відділу розслідування злочинів у сфері транспорту Слідчого управління ГУНП в Харківській області майором поліції Ольгою Луньовою, за участі завідувача кафедри, доктора юридичних наук, професора Олександра Юхна провели бінарне практичне заняття з курсантами навчальної групи Ф1-407.

Харківський національний університет внутрішніх справ з робочим візитом відвідали представники Департаменту міжнародного поліцейського співробітництва Національної поліції України.

Протягом двох днів на базі Харківського національного університету внутрішніх справ проходило інструкторське методичне заняття з розв’язання ситуативних завдань службової діяльності.

Професор кафедри адміністративної діяльності поліції факультету № 3 полковник поліції Ірина Казанчук разом зі старшим інспектором сектору реагування патрульної поліції Ізюмського ВП ГУНП в Харківській області капітаном поліції Олександром Андрущенко провели бінарне заняття для  курсантів факультету № 1 за темою «Правовий статус поліцейського».