Гарно, затишно, смачно – так говорять курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ про їдальню, в якій щодня харчуються. Нещодавно тут  провели капітальний ремонт кухонних приміщень та зробили повне технічне переоснащення. 

Старший викладач кафедри криміналістики та судової експертології Тетяна Савчук разом з курсантами 4 курсу факультету №1 відвідали Харківську загальноосвітню школу №138. Випускникам продемонстрували техніко-криміналістичні засоби для роботи із слідами на місці події та провели бесіду з профілактики правопорушень серед неповнолітніх. 

 

  

На базі обласного спортивного клубу «Темп» було проведено відкриття обласних щорічних змагань «Спорт протягом життя» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації Харківської області. Участь у заході взяли представники Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом старшого викладача кафедри спеціальної фізичної підготовки Костянтина Бутенка.

 

 

У Харківському національному університеті внутрішніх справ було проведено інструктаж з курсантами випускного курсу факультету № 4 (кіберполіції), які направляються на стажування на посадах в підрозділах ГУ НП в областях, Департаменту кіберполіції та Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся випуск працівників патрульної поліції, які пройшли первинну професійну підготовку на базі університету. Про цей захід вийшов сюжет у телепрограмі «Вартові правопорядку», яка виходить на телеканалах: «А/ТВК» та «7 канал». 

 

Науково-педагогічні працівники кафедри економіки та фінансів факультету № 6 (права та масових комунікацій) взяли участь у роботі Міжнародної науково-методичної конференції «Методичний потенціал, тренди та формати трансформації Європейських освітніх систем». 

На базі прес-центру «Накипіло» відбудеться прес-конференція «Можливості діалогу у сфері реформування поліції». Один із спікерів – заступник завідувача науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності Харківського національного університету внутрішніх справ Олексій Сердюк.

В університеті відбудеться першість Харківського національного університету внутрішніх справ з лижних гонок. У змаганнях візьмуть участь курсанти та студенти вишу. Переможці увійдуть до складу збірної команди університету.

Перемінний та постійний особовий склад Харківського національного університету внутрішніх справ заступив на службу для забезпечення публічної безпеки та порядку під час проведення у Харкові футбольного матчу.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся інструктаж з курсантами випускного курсу факультету № 2 перед проходженням стажування на посаді у територіальних органах Національної поліції в областях.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999- 2018