Курсант 4-го курсу факультету № 4 ХНУВС Валерія Черновол взяла участь у Міжнародній науковій конференції студентів та аспірантів «VІ Харківські кримінально-правові читання: Україна на кримінально-правовій карті світу», що проводилася в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого. 

В ХНУВС відбувся черговий тур чемпіонату м.Харкова з футболу серед вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації. Зустрічались збірні команди Харківського національного університету внутрішніх справ та Харківської державної зооветеринарної академії. 

У Харківському національному університеті внутрішніх справ проходять змагання з міні-футболу на Кубок ректора. Участь у спортивному заході беруть команди усіх факультетів вишу.

Професор кафедри психології та педагогіки факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ Наталя Мілорадова увійшла до складу робочої групи з удосконалення діяльності підрозділів Національної поліції України з питань захисту прав дитини. 

Заступник завідувача науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Олексій Сердюк взяв участь у роботі IІІ Конгресу Соціологічної асоціації України «Нові нерівності — нові конфлікти: шляхи подолання», який проходив у Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна. 

Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації інформує, що Міністерством інформаційної політики України розпочато проведення загальнонаціональної інформаційної кампанії щодо заохочення молоді до вивчення англійської мови, як міжнародної мови спілкування.

Ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко провів зустріч зі студентами факультету № 6 («Права та масових комунікацій»).

До святкової дати – 100-річчя початку підготовки охоронців правопорядку в Харкові – кафедрою українознавства факультету № 2  Харківського національного університету внутрішніх справ проведено літературний конкурс творів серед курсантів та студентів навчального закладу. 

Помічник ректора Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат соціологічних наук доцент Валерій Московець та ветерани АТО зустрілися зі школярами та педагогічними колективами загальноосвітніх шкіл Дергачівського району.

Старший викладач кафедри теорії та історії держави і права майор поліції Іван Кріцак відвідав Харківський ліцей № 107 Харківської міської ради Харківської області. Він розповів старшокласникам про університет, факультети та спеціальності, за якими готують поліцейських, про особливості вступу до навчального закладу.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999-2017