У спорткомплексі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого пройшов IV відкритий кубок НЮУ імені Ярослава Мудрого з баскетболу. У змаганнях брали участь студенти та співробітники вищих навчальних закладів м. Харкова. 

14 грудня в Україні відзначається «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС».

Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко бере участь у Міжнародній конференції «Освіта та професійна підготовка поліцейських: міжнародний досвід та національні перспективи», що проходить за участі керівництва МВС та Національної поліції України, представників міжнародних організацій, місій, посольств, ВНЗ МВС України та ін. 

Колективом науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності ХНУВС разом з Адміністрацією Слобідського району Харківської міської ради та співробітниками Харківського державного університету харчування та торгівлі було організовано і проведено благодійні святкові заходи. 

Кафедра соціології та психології факультету № 6 провела патріотично-виховний захід "Студентською родиною любимо Україну". 

Студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Алла Мамай та Сергій Цукан взяли участь в усному турі Міжнародного правничого конкурсу імені В. М. Вернадського, що проходив на базі Європейського університету в місті Києві.

На базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся Круглий стіл «Правові засади медичної реформи в Україні».

На ранковому шикуванні проректор Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Михайло Бурдін відзначив спортсменів вишу, які посіли призові місця у змаганнях з плавання, бойових мистецтв та рукопашного бою.

Моніторинг поширення наркотиків серед молоді м. Харкова «Молодь та наркотики» здійснюється соціологами Харківського національного університету внутрішніх справ вже 22 роки. Соціологічні виміри за даною методикою здійснювались в 1995, 1997, 1999, 2001, 2004, 2005, 2008, 2011, 2014 та 2016 роках. Чергове опитування було проведено у березні-травні 2017 року, також паралельне опитування респондентів у формі паперового анонімного анкетування (N=2492) та у формі Інтернет-опитування (N=843).

У Зарічному районному суді м. Суми вперше проведено гру-квест «Захисти свої права в суді» за участю викладача кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Євгена Страшка та двох команд студентів філії.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999-2017