Науково-педагогічні працівники кафедри економіки та фінансів факультету № 6 (права та масових комунікацій) взяли участь у роботі Міжнародної науково-методичної конференції «Методичний потенціал, тренди та формати трансформації Європейських освітніх систем». 

На базі прес-центру «Накипіло» відбудеться прес-конференція «Можливості діалогу у сфері реформування поліції». Один із спікерів – заступник завідувача науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності Харківського національного університету внутрішніх справ Олексій Сердюк.

В університеті відбудеться першість Харківського національного університету внутрішніх справ з лижних гонок. У змаганнях візьмуть участь курсанти та студенти вишу. Переможці увійдуть до складу збірної команди університету.

Перемінний та постійний особовий склад Харківського національного університету внутрішніх справ заступив на службу для забезпечення публічної безпеки та порядку під час проведення у Харкові футбольного матчу.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся інструктаж з курсантами випускного курсу факультету № 2 перед проходженням стажування на посаді у територіальних органах Національної поліції в областях.

Курсанти та працівники Харківського національного університету внутрішніх справ відвідали смт. Дворічна Харківської області. На базі Дворічанської загальноосвітньої школи I-III ступенів вони провели зустріч з учнями старших класів навчальних закладів Дворічанського району.

21 березня 2018 року у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна відбудеться тренінг з написання заявок на конкурси Програми ЄС «Креативна Європа». Мета тренінгу – підвищення конкурентоспроможності регіону.

До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні у рамках роботи Університету культури Харківського національного університету внутрішніх справ для курсантів навчального закладу було проведено відеолекторій на тему: «Небесна Сотня. Недостатньо пам‘ятати».

 

 

Доцент кафедри гуманітарних дисциплін Тетяна Білоус та провідний фахівець відділення кадрового забезпечення Ганна Мітітєл організували для студентів 1 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ лижний похід.

Доцент кафедри правового забезпечення господарської діяльності Ірина Кирєєва разом із студентами факультету № 6 відвідали Харківське обласне управління лісового та мисливського господарства. 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999- 2018