Територіальний центр надання соціальних послуг Слобідського району м. Харкова відзначив 25-річчя. До привітань працівників Терцентру долучилися й представники Харківського національного університету внутрішніх справ. Учасники художньої самодіяльності підготували творчий подарунок ювілярам. Вони співали, танцювали, читали гуморески, даруючи гарний настрій усім присутнім.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ продовжує працювати Юридична клініка, в якій студенти та курсанти університету надають громадянам безкоштовну юридичну допомогу, отримуючи практичний досвід правозастосовної діяльності.

Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ разом з працівниками поліції ГУНП в Харківській області у складі спільних патрульних нарядів забезпечують громадський порядок  на території Основ’янського району. Юнаки та дівчата отримують практику порядку несення служби.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся літературний конкурс творів серед курсантів та студентів з нагоди святкової дати – 100-річчя початку підготовки охоронців правопорядку в Харкові. Конкурс було організовано кафедрою українознавства факультету № 2.

У м. Мерефа  Харківського району для учнів 9–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів відбувся профорієнтаційний захід «Ярмарок професій», організований Харківським обласним центром зайнятості. Він об’єднав понад 800 учнів старших класів шкіл Харківського району.

Фахівці відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення Харківського національного університету внутрішніх справ провели мультимедійне інтерактивне заняття з профілактики тютюнопаління та пропаганди здорового способу життя серед курсантів 1 курсу факультету № 4.

Постійний та перемінний особовий склад Харківського національного університету внутрішніх справ бере участь у патрулюванні, забезпечуючи публічну безпеку і порядок на вулицях Харкова. Напередодні чергового патрулювання викладачі кафедри тактичної та тактико-спеціальної підготовки факультету № 3 провели практичні заняття з особовим складом.

Представники Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом викладача кафедри гуманітарних дисциплін Тетяни Петрівни Кононенко взяли участь у змаганнях зі спортивного туризму, які проходили в рамках проведення XXI Меморіалу «Пам’яті друзів».

Результати змагань з міні-футболу: студентська команда посіла перше місце. Команда-переможниця була нагороджена перехідним кубком та дипломом, команди-призери отримали дипломи відповідних ступенів.

Курсант 4-го курсу факультету № 4 ХНУВС Валерія Черновол взяла участь у Міжнародній науковій конференції студентів та аспірантів «VІ Харківські кримінально-правові читання: Україна на кримінально-правовій карті світу», що проводилася в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.