Працівники, курсанти, студенти Харківського національного університету внутрішніх справ та вихованці ліцею "Правоохоронець" стали учасниками телепрограми "По суті".

У Києві триває дводенний форум, організований  Координатором проектів ОБСЄ. У ньому  беруть участь представники МВС, Національної поліції, навчальних закладів, що здійснюють підготовку поліцейських, міжнародні експерти та представники міжнародної донорської спільноти в Україні. 

15 грудня 2017 року Харківський національний університет внутрішніх справ проводить II Всеукраїнський науково-практичний круглий стіл "Сучасні питання фізичної підготовки працівників підрозділів МВС України в рамках реалізації концепції реформування освіти в МВС України".  

16 грудня 2017 року о 9.30 у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться День відкритих дверей  для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та коледжів.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулась щорічна науково-практична конференція курсантів, студентів та магістрів «Актуальні проблеми адміністративно-правового забезпечення діяльності Національної поліції України».

Представники факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ у рамках профорієнтаційної роботи відвідали загальноосвітні навчальні заклади Харківської, Сумської та Луганської областей.

У спорткомплексі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого пройшов IV відкритий кубок НЮУ імені Ярослава Мудрого з баскетболу. У змаганнях брали участь студенти та співробітники вищих навчальних закладів м. Харкова. 

14 грудня в Україні відзначається «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС».

Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко бере участь у Міжнародній конференції «Освіта та професійна підготовка поліцейських: міжнародний досвід та національні перспективи», що проходить за участі керівництва МВС та Національної поліції України, представників міжнародних організацій, місій, посольств, ВНЗ МВС України та ін. 

Колективом науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності ХНУВС разом з Адміністрацією Слобідського району Харківської міської ради та співробітниками Харківського державного університету харчування та торгівлі було організовано і проведено благодійні святкові заходи. 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999-2017