У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися урочистості з нагоди приведення до Присяги працівника поліції випускників курсів первинної професійної підготовки працівників Національної поліції України. 51 випускник – представники Харківської та Київської областей – поповнять лави молодшого складу поліції на посадах слідчих.

Проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Анатолій Клочко в рамках проведення табірного збору провів зустріч з першокурсниками усіх факультетів університету.

Для першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ розпочався табірний збір. Зі вступом до університету та з проходженням табірного збору юнаків і дівчат привітав тимчасово виконуючий обов’язки ректора навчального закладу підполковник поліції Дмитро Швець.

Перший день табірного збору для першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ розпочався ранковою зарядкою, яку провів доцент кафедри спеціальної фізичної підготовки Андрій Забора.

На великому плацу Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася вечірня перевірка особового складу навчального закладу, яку провів тимчасово виконуючий обов’язки ректора підполковник поліції Дмитро Швець.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися зустрічі деканів навчальних факультетів з батьками першокурсників.

Першокурсники Харківського національного університету внутрішніх справ готуються до табірного збору. Сьогодні юнаки і дівчата прибувають до навчального закладу, розміщуються у гуртожитку, знайомляться один з одним, звикають до нових умов та розпорядку.

Сьогодні відбулася гра XI туру чемпіонату з футболу Харківської області серед аматорських команд 2017 року. Вона проходила на стадіоні «Динамо-Арена» Харківського національного університету внутрішніх справ. На полі зустрілися команди ФК «Універ–Динамо» ХНУВС (м. Харків) та ФК «Металург» (м. Куп’янськ).

У Харківському національному університеті внутрішніх справ для працівників, слухачів та курсантів, які керують транспортними засобами або мають посвідчення водія, було проведено інструктивне заняття про дотримання Правил дорожнього руху України та безпеки дорожнього руху.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася нарада щодо підготовки табірного збору для юнаків і дівчат, які щойно поступили на навчання.