В університеті відбудуться змагання Харківського національного університету внутрішніх справ із боротьби самбо. Цей вид спорту є одним з найпопулярніших серед молоді вишу.

На ім’я ректора Харківського національного університету внутрішніх справ генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка надійшов лист від ректора Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького генерал-майора Олега Шинкарука з привітанням з нагоди державного свята Дня захисника України.

Відбувся виступ колективу художньої самодіяльності факультету № 2, приурочений 100-річчю початку підготовки охоронців правопорядку в Харкові.

На базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ пройшов ІІ Відкритий міський турнір юних правознавців серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Суми. Команди учнів, які взяли участь у турнірі, повинні були ясно та обґрунтовано викласти свою позицію з певної правової проблеми та відстояти її у наукових дискусіях – правових раундах.

До бібліотеки Харківського національного університету внутрішніх справ  надійшов 6 том «Антология сыска: от полиции к внешней разведке. Приключения знаменитых литературных сыщиков» за редакцією О.Н. Ярмиша та В.М. Чистникова.

У рамках факультативних занять в Університеті культури Харківського національного університету внутрішніх справ було проведено відеолекторій до Дня визволення України від нацистських загарбників. Лекцію провів методист Харківської обласної бібліотеки ім. В. Короленка Дмитро Бродяк.

Відбувся виступ колективу художньої самодіяльності факультету № 1, приурочений 100-річчю початку підготовки охоронців правопорядку в Харкові.

Сьогодні розпочинається огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності факультетів університету, приурочений 100-річчю початку підготовки охоронців правопорядку в Харкові. Відповідно до проведеного жеребкування виступи колективів художньої самодіяльності відбудуться

На ранковому шикуванні ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко відзначив спортсменів вишу, які посіли призові місця у всеукраїнських та світових змаганнях із таких видів спорту, як греплінг, панкратіон та кікбоксинг.

У м. Баку, Азербайджан, пройшов Чемпіонат світу з грепплінгу та панкратіону, в якому взяли участь й українські спортсмени. У складі збірної України виступила курсант 1 курсу факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ Катерина Шакалова.