Напередодні відзначення державних свят – Дня Прапора та Дня Незалежності України для курсантів, які проходять табірний збір, проведено відеолекторій. Лекцію прочитав науковий співробітник Харківського історичного музею Костянтин Дубін. 

До головного свята держави – Дня Незалежності України бібліотека Харківського національного університету внутрішніх справ презентує розгорнуту книжково-ілюстративну експозицію «Лише одна на світі Україна!». 

Для курсантів, які проходять табірний збір, проведено відеолекторій, приурочений до Дня визволення Харкова від німецько-фашистських загарбників. Лекцію прочитав науковий співробітник Харківського історичного музею Сергій Дайнека.

19 серпня поточного року на свято Преображення Господнього працівниками відділу соціально-гуманітарної роботи університету було організовано екскурсію для курсантів-першокурсників факультету № 1 до університетського Храму. Її провів старший викладач кафедри теорії та історії держави і права майор поліції Іван Кріцак.

 

Для курсантів табірного збору Харківського національного університету внутрішніх справ заступником начальника відділу соціально-гуманітарної роботи Андрієм Бутом спільно з лікарем-терапевтом медичної частини університету Іриною Авдєєнко було проведено лекційне заняття, спрямоване на профілактику недопущення надзвичайних подій, пов’язаних зі зберіганням, використанням та розповсюдженням наркотичних і психотропних речовин та  на профілактику тютюнопаління. 

На адресу Харківського національного університету внутрішніх справ надійшов лист від Міністерства освіти та науки України про поширення серед працівників, курсантів та студентів навчальних закладів України інформації щодо прав та обов’язків громадян України у рамках запровадження ЄС безвізового режиму. 

Для першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ під час проходження табірного збору було організовано зустріч з бійцями – учасниками антитерористичної операції.  

У Харкові пройшли командно-штабні і тактико-спеціальні навчання за участю виконуючого обов’язки міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового, першого заступника глави Національної поліції України В’ячеслава Аброськіна. Навчання проводилися з метою вдосконалення теоретичних знань та практичних навичок, а також відпрацювання питань взаємодії підрозділів Харківського гарнізону для забезпечення публічної безпеки під час проведення футбольного матчу між національними збірними командами України та Туреччини, який відбудеться в рамках турніру чемпіонату світу–2018 у Харкові.

Для першокурсників У Харківського національного університету внутрішніх справ працівниками відділу соціально-гуманітарної роботи  за участю представника Харківської обласної бібліотеки Наталії Удовиченко було проведено відеолекторій «Місто, в якому я навчаюсь». 

У рамках проведення табірного збору для першокурсників усіх факультетів проводяться екскурсії до музею Харківського національного університету внутрішніх справ.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999-2017