Багато років у Харківському національному університеті внутрішніх справ працює юридична клініка, в якій набувають практичного досвіду курсанти і студенти навчального закладу. Очолює юридичну клініку декан факультету № 6 доктор юридичних наук, доцент Олег Синєгубов, куратор Юридичної клініки – доцент кафедри цивільного права та процесу факультету № 6, кандидат юридичних наук Елла Вакулович.

У рамках вивчення дисципліни «Конституційні свободи, права та обов’язки громадян України» викладач кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Лубенець запросила на практичне заняття  фахівців Сектору судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції в Сумській області.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася першість факультету № 2 з гирьового спорту. У змаганнях взяли участь 35 курсантів 1, 2 та 4 курсів. Команди курсів складалися із 7 чоловіків та 3 жінок. Чоловіки-спортсмени змагалися у поштовху та ривку гирі вагою 24 кг, жінки – у ривку гирі вагою 16 кг.

До Дня визволення України від нацистських окупантів бібліотека університету презентує книжково-ілюстративну експозицію «Дорогами визволення України».

Учні загальноосвітньої школи № 27 м. Суми на чолі з учителем правознавства  Юрієм Борисенком відвідали Сумську філію Харківського національного університету внутрішніх справ.

Відбувся виступ колективу художньої самодіяльності факультету № 4, приурочений 100-річчю початку підготовки охоронців правопорядку в Харкові.

Народний депутат України, член Наглядової ради Ігор Котвіцький привітав колектив Харківського національного університету внутрішніх справ з професійним святом – Днем юриста: «Юрист – це передусім той, хто за покликом серця готовий відстоювати справедливість, стояти на сторожі законності, верховенства права та бути взірцем моральності.
2017-10-25
2 листопада 2017 року о 10.00 у залі засідань Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ відбудеться круглий стіл «Паспорт безпеки України: регіональний вимір».

Початок реєстрації о 9.30.

На домашньому стадіоні  «Динамо-Арена»  пройшов V тур чемпіонату м. Харкова з футболу серед вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитації. На полі зустрілися збірні команди Харківського національного університету внутрішніх справ та Харківського державного університету харчування та торгівлі.

Науково-педагогічні працівники кафедри криміналістики та судової експертології факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Безсонна, Влада Гусєва та Тетяна Савчук взяли участь у Міжнародній міждисциплінарній конференції «Сталий розвиток 2030» (International Interdisciplinary Conference «Sustainable Development 2030»), яка проходила у Будапешті та Відні 16–17 жовтня 2017 року.