Доцент кафедри юридичних дисциплін Наталія Дуравкіна провела семінар-тренінг ««Готуємо науковий виступ за допомогою інноваційних технологій» (методика користування програмою Microsoft Office PowerPoint)».

Кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри адміністративної діяльності поліції Харківського національного університету внутрішніх справ, підполковник поліції Сергій Резанов став експертом телепрограми "За кермом".

До Всеукраїнського тижня права в бібліотеці університету за участю доцента кафедри конституційного та міжнародного права факультету № 4 Лариси Варунц відбувся урок права «Правоохоронці на захисті прав людини».

Повідомляємо, що слідкувати за актуальними новинами та подіями, які відбуваються у Харківському національному університеті внутрішніх справ, відтепер можна не тільки на офіційному сайті навчального закладу, але й у соціальних мережах FacebookTwitterInstagramYouTube.

Тема Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні питання протидії кіберзлочинності та торгівлі людьми», яка відбулася у Харківському національному університеті внутрішніх справ стала темою телевізійної телепрограми "Конструктивно PRO".

У рамках Загальноукраїнського Тижня права студентським науковим гуртком «VERITAS» кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ  було проведено засідання круглого столу на тему «Морально-правові імперативи Григорія Сковороди».

Старший викладач кафедри українознавства факультету № 2 Наталія Єльнікова відвідала Харківську ЗОШ № 22, де провела зустріч з учнями.

Кафедрою соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ проведено круглий стіл на тему: «Тіньова складова національної економіки та шляхи її детінізації».

Доцент кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Кухарєв прочитав лекцію студентам коледжу Національного фармацевтичного університету.

Представниками Харківського національного університету внутрішніх справ, а саме заступником начальника відділу організаційно-аналітичної роботи та контролю підполковником поліції Сергієм Станковичем, завідувачем відділення технічних засобів навчання інформаційно-технічного відділу підполковником поліції Дмитром Горбачем та курсантом факультету № 1 Михайлом Кучеровим здійснено виїзд до м. Рубіжне Луганської області.