"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати
Фахівці для кінологічних підрозділів Національної поліції (відео)

Унікальну спеціальність «Фахівці для кінологічних підрозділів Національної поліції України» можна отримати лише навчаючись у Харківському національному університеті внутрішніх справ!

В університеті розпочалася вступна кампанія

Сьогодні Харківський національний університет внутрішніх справ відкрив свої двері для абітурієнтів, які приїхали вступати до поліцейського вишу з усіх куточків нашої держави. Слід зазначити, що цього року, у зв’язку з пандемією, спричиненою коронавірусом COVID-19, реєстрація проходить із дотриманням усіх карантинних вимог. 

Лідери студентського парламенту Сумської філії ХНУВС взяли участь у обласному заході до Міжнародного дня молоді

Голова студентського парламенту Сумської філії ХНУВС студентка 3 курсу Марина Гайдар та її заступниця курсантка 2 курсу Анна Березова стали учасницями просвітницького заходу, який був організований Регіональним центром з надання безоплатної вторинної допомоги у Сумській області.

Нове наукове видання у фонді університетської бібліотеки

Представниками відділу організації наукової роботи під керівництвом Володимира Чумака подаровано бібліотеці університету наукове видання «Практика Європейського суду з прав людини щодо України. Том. № 2: Збірник рішень у справах про право на мирне володіння майном (ст.1 протоколу до Конвеції про захист прав людини і основоположних свобод)».

Ректор Дмитро Швець провів зустріч зі слухачами інституту післядипломної освіти

В інституті післядипломної освіти ХНУВС розпочали навчання 26 слухачів курсів підвищення кваліфікації за напрямом «Патрульна поліція». Цього ж дня розпочалися піврічні курси первинної професійної підготовки поліцейських за спеціалізацією «Управління стратегічних розслідувань».

Шановні абітурієнти!

Повідомляємо, що 11 серпня 2020 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ з 8:00 розпочнеться реєстрація кандидатів на навчання за державним замовленням (курсантів). В умовах карантину абітурієнти без захисних масок та з підвищеною температурою тіла понад 37,2 °C та/або з ознаками респіраторних захворювань на територію університету допущені не будуть.

Якщо ти мрієш підкорювати небо, запрошуємо до Кременчуцького льотного коледжу!

Якщо ти мрієш підкорювати небо, запрошуємо на навчання до Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ! Для абітурієнтів на базі 9-11 класів Кременчуцький льотний коледж пропонує отримати актуальні та затребувані суспільством професії.

До уваги вступників на навчання (за державним замовленням)!

У Харківському національному університеті внутрішніх справ триває робота медичних (військово-лікарських) комісій для осіб, які успішно пройшли медичну (військово-лікарську) комісію до 15 лютого 2020 року, для підтвердження довідки медичної (військово-лікарської) комісії.

Членство представниці Кременчуцького льотного коледжу у ВГО «Українська асоціація економістів-міжнародників»

Начальник наукового відділу Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС кандидат економічних наук Марина Петченко стала членом Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація економістів-міжнародників».

Humanising the Workplace for Cultural Transformation Success

Інспектор наукового відділу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Довбиш дистанційно пройшла вебінар на тему «Humanising the Workplace for Cultural Transformation Success (Гуманізація робочого місця для успіху культурної трансформації)».

Новини...

ОГОЛОШЕННЯ

Увага! Конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників

Харківський національний університет внутрішніх справ відповідно до Закону України «Про вищу освіту» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників:

Увага! Конкурс на заміщення вакантних посад наукових працівників

Харківський національний університет внутрішніх справ відповідно до Закону України «Про вищу освіту» , Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад наукових працівників:

Для допомоги громадянам діє «гаряча телефонна лінія»

У Харківському національному університеті внутрішніх справ діє гаряча телефонна лінія (057) 73-98-181. На Харківщині також працює волонтерська «гаряча лінія» про COVID-19.

МАЙБУТНІМ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ!

Розпочата електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету

До уваги!

З  1 січня 2020 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ змінено реквізити.