"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати
Подвиг Героїв Крут

Події, пов’язані з боєм біля станції Крути 29 січня 1918 р., посідають важливе місце в національній пам’яті українського народу, є однією з героїчних і трагічних сторінок Української революції 1917–1921 рр. У цих подіях тісно переплелися мрії та надії української молоді, народженої на зламі ХІХ та ХХ століть, з суворою реальністю іноземної військової інтервенції, помилками та прорахунками відродженої Української державності, тодішньої влади.

На військовому стрільбищі пройшли заняття для слухачів кафедри військової підготовки

Кафедрою військової підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ проведено практичне заняття з юнаками та дівчатами, які проходять військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу. Заняття відбулося на військовому стрільбищі за участі першого проректора вишу Сергія Бортника та начальника кафедри військової підготовки Сергія Бабака.

Курсанти-першокурсники провели профорієнтаційні зустрічі в рамках акції «Відвідай рідну школу»

Під час канікулярної відпустки курсанти 1 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ в рамках акції «Відвідай рідну школу» провели профорієнтаційні зустрічі зі старшокласниками шкіл, в яких вони донедавна вчилися самі, знайомили їх з університетом, розповідали про професію поліцейського.

Зустріч декана факультету № 6 з представницею Житомирського кооперативного коледжу бізнесу і права

Декан факультету № 6 (права та масових комунікацій) Харківського національного університету внутрішніх справ Оксана Брусакова разом з науково-педагогічними працівниками кафедри цивільного права та процесу провела робочу зустріч з профорієнтаційних питань із представницею Житомирського кооперативного коледжу бізнесу і права Іриною Павліченко.

Профорієнтаційна зустріч зі школярами ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24 м. Мелітополь

Здобувач вищої освіти (група Ф-6-ПЗ-дср-19-1) Ірина Гаращенко відвідала загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 24 міста Мелітополя для проведення профорієнтаційної роботи. Під час зустрічі з учнями випускних класів Ірина розповіла про університет, його факультети, про особливості умов вступу до вишу, про переваги навчання, про можливості та перспективи подальшого професійного росту.

Особливості зовнішньої комунікації у правоохоронних органах

Представники Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у десятому Харківському форумі з громадської безпеки «Особливості зовнішньої комунікації у правоохоронних органах», який проходив під егідою КМЄС в Україні. Спілкування учасників форуму відбувалося за актуальними темами.

Поліцейські машини – для проведення практичних занять

Харківському національному університету внутрішніх справ передано два поліцейських автомобілі. Вони будуть використовуватися у навчальному процесі під час проведення практичних занять, навчання водійської майстерності.

Майбутні випускники шкіл обирають професію

Харківський національний університет внутрішніх справ запросив учнів 10-х та 11-х класів Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів № 87 та Харківської гімназії № 86 відвідати заклад освіти, ознайомитися з факультетами та спеціальностями, за якими готують поліцейських, оглянути університет.

Здобувачі освіти ХНУВС знайомляться з основами та принципами роботи поліграфа

Під час факультативних занять курсанти і студенти Харківського національного університету внутрішніх справ, у тому числі й майбутні психологи, знайомляться з основами інструментальної детекції брехні.

В університеті пройшло засідання Вченої ради

Під час засідання Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося вручення дипломів науково-педагогічним працівникам вишу, яким присуджено науковий ступінь.

Новини...

Оголошення

МАЙБУТНІМ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ!

Розпочата електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету

До уваги!

З  1 січня 2020 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ змінено реквізити.

21-22 лютого 2020 року у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «25 років становлення Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ: славетна історія та горизонти майбутнього»

27 березня 2020 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Психологічні та педагогічні проблеми професійної освіти та патріотичного виховання персоналу системи МВС України»