"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin@univd.edu.ua
Триває відбір кандидатів на навчання за державним замовленням до Харківського національного університету внутрішніх справ

Для оформлення особової справи кандидата на навчання необхідно особисто звернутися до рекрутингового центру Національної поліції за місцем реєстрації (проживання), зареєструватися та подати online заяву на веб-порталі, який призначений для електронної реєстрації кандидатів на навчання у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ триває набір курсантів за спеціальністю «Облік і оподаткування»

Майбутні курсанти здобудуть освітню кваліфікацію бакалавр з обліку і оподаткування.  Абітурієнтам необхідно до 15 травня 2021 року подати online заяву на веб-порталі, який призначений для електронної реєстрації кандидатів на навчання у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання https://osvita.np.gov.ua.

Ректор вручив диплом доктора юридичних наук декану факультету № 6

Ректор університету Валерій Сокуренко під час засідання ректорату вручив диплом доктора юридичних наук декану факультету № 6 Оксані Брусаковій. Він привітав Оксану Валеріївну та побажав подальших наукових досягнень.

Спортсменам університету вручено нагороди

Під час засідання ректорату Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося нагородження спортсменів, які стали переможцями та призерами змагань з різних видів спорту. Кубок і диплом за І командне місце у чемпіонаті ФСТ «Динамо» України із боротьби самбо спортсменам університету вручив перший проректор Дмитро Швець. 

Практика для студентів в Юридичній клініці

До роботи колективу Юридичної клініки Харківського національного університету внутрішніх справ долучилися студенти 3 курсу факультету № 6, які протягом місяця будуть проходити практику під керівництвом викладачів-кураторів. 

Учасник Школи наукового лідерства Максим Кущ представить Україну на ІІ етапі тренінгового курсу у Грузії

Учасник Школи наукового лідерства факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Максим Кущ пройшов національний відбір та представить Україну на ІІ етапі тренінгового курсу на тему побудови миру. Тренінг буде проведений в рамках міжнародного молодіжного обміну «Erasmus+» у містах Кобулеті та Лагодехі в Грузії.

Науково-педагогічний склад кафедри українознавства підвищує кваліфікацію

Науково-педагогічний склад кафедри українознавства факультету № 2 ХНУВС продовжує підвищувати свій професійний рівень, проходячи різні онлайн-курси, долучаючись до фахових об’єднань викладачів ЗВО.

Представники ХНУВС взяли участь у вебінарі від КМЄС

Представники Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у вебінарі на тему «Кімнати для опитування дітей та інших вразливих груп і модель Барнахус (дитячий будинок)» від Консультативної Місії Європейського Союзу у Харкові.

До дня народження українського письменника Василя Стефаника

14 травня в Україні відзначається 150 років із дня народження видатного українського письменника, громадського діяча Василя Семеновича Стефаника. Бібліотека презентує університетській спільноті книжково-ілюстративну експозицію «Василь Стефаник – новеліст світової слави». Експозиція розкриває маловідомі сторінки життя письменника, його суспільну діяльність і твори.

ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Авіація, промисловість, суспільство» розпочала свою роботу

У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ в онлайн-режимі розпочала роботу Міжнародна науково-практична конференція «Авіація, промисловість, суспільство», яка проводиться вже вдруге. Відкрив конференцію перший проректор університету доктор юридичних наук, доцент, заслужений працівник освіти України Дмитро Швець.

Новини...

ОГОЛОШЕННЯ

Для допомоги громадянам діє «гаряча телефонна лінія»

У Харківському національному університеті внутрішніх справ діє гаряча телефонна лінія (057) 73-98-181. На Харківщині також працює волонтерська «гаряча лінія» про COVID-19.

МАЙБУТНІМ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ!

Розпочата електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету.

До уваги!

З  1 січня 2020 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ змінено реквізити.

12 травня 2021 року  в  Кременчуцькому льотному коледжі    Харківського національного університету внутрішніх справ  відбудеться ІІ Міжнародна науково-практична конференція "Авіація, промисловість, суспільство".

14 травня 2021 року  в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться XXVIII науково-практична конференція курсантів та студентів «Сучасна наука і правоохоронна діяльність» в режимі онлайн.

14 травня 2021 року  в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної науки в дослідженнях молодих учених» в режимі онлайн.

18 травня 2021 року  в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Протидія кіберзлочинності та торгівлі людьми» в режимі онлайн.

21 травня 2021 року в університеті відбудеться науково-практична конференція "Проблеми цивільного права та процесу", присвячена па'мяті Олександра Анатолійовича Пушкіна.

21 - 22 травня 2021 року  в Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбудеться  Міжнародна науково-практична конференція «Правова наука і державотворення в Україні в контексті правової інтеграції».

28 травня 2021 року  в Харківському національному університеті внутрішніх справ  відбудеться  VI Міжнародна науково-практична конференція «Підготовка поліцейських в умовах реформування системи МВС України».

04 червня 2021 року  в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться  IX Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасний стан забезпечення трудових прав і прав у сфері соціального забезпечення та перспективи його поліпшення» в режимі онлайн.

16 червня 2021 року  в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться круглий стіл «Проблеми теорії та практики кримінального провадження» в режимі онлайн.