"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin@univd.edu.ua
До уваги майбутніх вступників!

З 01 по 05 лютого 2021 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудуться тематичні онлайн-зустрічі представників факультетів з майбутніми вступниками щодо особливостей навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ у 2021 році.

Першому проректорові Дмитру Швецю присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти»

З нагоди Дня Соборності України Указом Президента України 24/2021 за значний особистий внесок у державне будівництво, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю першому проректорові Харківського національного університету внутрішніх справ, доктору юридичних наук, доценту, полковнику поліції Дмитру Швецю присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти». Колектив університету вітає Дмитра Володимировича та бажає міцного здоров’я, миру і нових здобутків у професійній діяльності на благо Українського народу.

Директорові Сумської філії ХНУВС Сергію Лукашу присвоєно почесне звання «Заслужений юрист України»

Указом Президента України  24/2021 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» за вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю почесне звання «Заслужений юрист України» присвоєно директорові Сумської філії ХНУВС, доктору юридичних наук, професору Сергію Лукашу. Колектив університету вітає Сергія Станіславовича та бажає подальших професійних успіхів, миру, добра та злагоди.

Вивчення іноземної мови в період локдауну

Старші викладачки кафедри іноземнихмов факультету № 1 Любов Русанова та Лариса Сазанова взяли участь у міжнародному освітньому онлайн-вебінарі «Вивчення мови в період локдауну» («Language learning in lockdown»), організованому Британською Радою.

Міжнародна науково-практична конференція з юридичних наук (Республіка Польща, м. Влоцлавек)

Центр Українсько-Польського Розвитку повідомляє про можливість участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Європейський потенціал розвитку юридичної науки, законодавства і правозастосовної практики», що проходитиме 26-27 лютого 2021 року у м. Влоцлавек, Республіка Польща.

Зверніть увагу!

Інформація, що розповсюджується в мережі інтернет, нібито курсантки або студентки Харківського національного університету внутрішніх справ співають з курсантом Російської Федерації, не відповідає дійсності. Просимо перевіряти інформацію, перш ніж її поширювати.

Триває відбір кандидатів на навчання за державним замовленням до Харківського національного університету внутрішніх справ

Для оформлення особової справи кандидата на навчання необхідно особисто звернутися до рекрутингового центру Національної поліції за місцем реєстрації (проживання), зареєструватися та подати online заяву на веб-порталі, який призначений для електронної реєстрації кандидатів на навчання у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання.

Акт Соборності України: як мрія, як реальність, як історичний урок

Мрія українців про єдність та об’єднання всіх українських земель існувала протягом багатьох століть. Зокрема, саме вона була лейтмотивом та визначальною ідеєю Національно-визвольної війни українського народу середини ХVII століття.

До Дня Соборності України (відео)

В університеті давно стало традицією відзначати День Соборності України. Щороку працівники університету, курсанти, студенти, слухачі магістратури шикувалися на великому плацу, щоб відзначити цю подію. Зараз, у зв’язку з локдауном, проведення масових заходів заборонено. Тож давайте згадаємо, як це було у попередні роки.

Засідання студентського наукового гуртка кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін – до Дня Соборності України

Відбулося online-засідання студентського наукового гуртка кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ, присвячене Дню Соборності України.

Новини...