"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Бронзова нагорода університету на чемпіонаті України з гирьового спорту

У м. Хмельницький пройшов чемпіонат України з гирьового спорту серед юніорів, в якому взяли участь спортсмени Харківського національного університету внутрішніх справ. За результатами змагань курсант 2 курсу факультету № 2 Денис Катюха посів ІІІ місце у ваговій категорії 78 кг.

Курсанти відвідали фотовиставку «Справа в тому, що в мене немає дому»

У рамках роботи куратора доцент кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник підполковник поліції Валентина Гончарук разом із курсантами 4 курсу факультету № 2 (навчальна група Ф2-404) відвідали Інформаційно-виставковий центр Харкова «Бузок».

Пам’ятними місцями Харкова

Старший викладач кафедри українознавства факультету № 2 Наталія Єльнікова разом із курсантами групи Ф2 – 16 – 401 відвідали пам’ятні місця Харкова – завітали до реконструйованого Саду імені Тараса Шевченка, який прикрашено новими фонтанами, незвичними скульптурами, по осінньому барвистими клумбами, чарівними й затишними алеями.

Навчаємося та відпочиваємо разом

Одним із засобів підвищення мотивації курсантів до вивчення іноземних мов є проведення позааудиторної роботи. Старший викладач кафедри іноземних мов факультету № 1 Наталія Краснова та курсанти групи 201 факультету № 2 у рамках заходу «Cinema Club» в одному з кінотеатрів Харкова переглянули художній фільм англійською мовою.

«Ніч науки» у ХНУВС

Харківський національний університет внутрішніх справ спільно з провідними освітніми та науковими закладами міста приєднався до акції «Ніч науки в Харкові». Школярі завітали до поліцейського вишу та ознайомилися із напрямами підготовки курсантів та студентів, дізналися про особливості навчання в університеті, про сучасну матеріально-технічну базу та практичну спрямованість занять.

Кубок ректора з міні-футболу – 2019 виборола команда факультету № 1

В університеті пройшли змагання з міні-футболу на Кубок ректора Харківського національного університету внутрішніх справ. За титул чемпіона боролися команди факультетів та науково-педагічного складу. Відкрив змагання перший проректор університету Сергій Бортник. Він побажав учасникам цікавої гри та яскравої перемоги. Інтрига та напружена боротьба на кожному метрі футбольного поля тривали аж до фінального свистка.

Мистецтво об’єднує молодь

Представники Харківського національного університету внутрішніх справ начолі з ректором Дмитром Швецем долучилися до V щорічної акції «Мистецтво об’єднує молодь», яка проводиться за ініціативи Харківського університетського консорціуму, Ради ректорів закладів вищої освіти Харківської області та за підтримки Харківської обласної державної адміністрації.  

Довідник керівника поліції в дарунок бібліотеці ХНУВС

Бібліотека університету отримала книжковий  дарунок від професора кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів факультету № 2 Андрія Ханькевича. Це навчальний посібник, довідник керівника поліції «Поліцейська діяльність, керована розвідувальною аналітикою ILP (Intelligence Led Policing), підготовлений групою авторів – Користін О.Є., Пефтієв Д.О та інші за заг. ред. Вербенського М.Г..

Проведено бінарне заняття, присвячене взаємодії між працівниками поліції та військовослужбовцями в зоні ООС

Кандидат юридичних наук, доцент підполковник поліції Олена Чорноус та командир евакуаційного відділення взводу технічного забезпечення молодший сержант 43 мотопіхотного батальйону 46 десантно-штурмової бригади Оксана Мініна провели бінарне заняття для курсантів навчальної групи Ф2-406 з дисципліни «Господарське право».

Булінг як явище, його форми та наслідки

У рамках «Всеукраїнського тижня протидії булінгу» зі студентами І курсу, які навчаються за спеціальністю «Психологія», була проведена лекція «Булінг (цькування) як явище, його форми та наслідки».

Новини...

Оголошення

МАЙБУТНІМ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ!

Розпочата електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету

Шановні студенти денної та заочної форми навчання!

Інформуємо Вас про підвищення вартості освітніх послуг з 08 лютого 2019 року.

До уваги!

З 1 березня 2019 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ змінено реквізити.

17 жовтня 2019 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Особливості застосування антикорупційного законодавства: від розслідування до вироку суду»

23-24 жовтня 2019 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться науково-практичний семінар «Використання ДНК-аналізу при розслідуванні та розкритті злочинів. Інновації та перспективи»

20-21 листопада 2019 року відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Україна у Світових війнах та локальних конфліктах ХХ – на початку ХХІ ст.»

22 листопада 2019 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція  «Харківський національний університет внутрішніх справ: 25 років досвіду та погляд у майбутнє»

26 листопада 2019 року у  Харківському національному університету внутрішніх справ відбудеться міжнародна науково-практична конференція  «Актуальні питання протидії кіберзлочинності та торгівлі людьми»

28 листопада 2019 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться  Всеукраїнська науково-практична конференції «Процесуальне та техніко-криміналістичне забезпечення досудового розслідування»