"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
До 25-річчя Харківського національного університету внутрішніх справ

З нагоди 25-ї річниці створення Харківського національного університету внутрішніх справ 22 листопада о 10.00 в університеті розпочне свою роботу Міжнародна науково-практична конференція «Харківський національний університет внутрішніх справ: 25 років досвіду та погляд у майбутнє».
О 14.00 відбудеться святковий концерт, підготовлений колективами художньої самодіяльності вишу.

До уваги здобувачів вищої освіти!

27-28 листопада 2019 року Дебатний клуб Харківського національного університету внутрішніх справ проводить навчальний тренінг з ефективної комунікації та парламентських дебатів в рамках проекту «Публічні дебати для лідерів громад».

Дарунки бібліотеці до ювілею університету

З нагоди 25-річчя Харківського національного університету внутрішніх справ до бібліотеки продовжують надходити книжкові дарунки від університетської спільноти. Старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності кандидат юридичних наук, капітан поліції Євгенія Гладкова презентувала від імені кафедри кримінального права та кримінології сучасне навчальне видання «Кримінальне право України. Загальна частина».

Лекція для курсантів до Дня Гідності та Свободи

З 2014 року в Україні 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи. До цієї дати для перемінного складу Харківського національного університету внутрішніх справ працівниками відділу соціально-гуманітарної роботи було організовано проведення відеолекторію.

Круглий стіл, присвячений 25-річчю Харківського національного університету внутрішніх справ

В університеті відбувся круглий стіл «Кадрове забезпечення підрозділів Національної поліції: окремі проблеми та шляхи їх вирішення», присвячений 25-річчю Харківського національного університету внутрішніх справ. Круглий стіл був організований кафедрою трудового та господарського права факультету № 2.

Прокурор Прокуратури Сумської області провів лекцію для студентів Сумської філії ХНУВС

Для студентів Сумської філії Харківського національного університету прокурор першого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях, підслідних слідчим ДБР прокуратури області Олександр Гладушко провів лекцію.

Курсантка факультету № 3 Катерина Шакалова здобула «срібло» на чемпіонаті світу з панкратіону

У  Римі (Італія) пройшов чемпіонат світу з панкратіону серед дорослих та юніорів.  У змаганнях взяли участь спортсмени з 17 країн світу. У складі збірної України виступили й курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ – курсант 3 курсу факультету № 3 Катерина Шакалова та курсант 3 курсу факультету № 1 Анатолій Єгіазарян.

Круглий стіл «Зміна законодавства про працю: лібералізм чи консерватизм?»

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся круглий стіл «Зміна законодавства про працю: лібералізм чи консерватизм?», який був організований завідувачем кафедри юридичних дисциплін Оксаною Панасюк, доцентом цієї ж кафедри Наталією Дуравкіною та студентами – членами наукового студентського гуртка «Трудового, аграрного, земельного адміністративного, господарського та фінансового права».

В «Академії поліції» Сумської філії ХНУВС розпочали навчання майбутні поліцейські

78 представників Сумської, Харківської, Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Львівської, Херсонської, Черкаської, Чернігівської, Чернівецької та Полтавської областей, які виявили бажання присвятити своє життя справі забезпечення правопорядку в державі та боротьбі зі злочинністю, прибули до Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Сумської філії Харківського університету внутрішніх справ для проходження спеціальної підготовки поліцейських, уперше прийнятих на службу до поліції.

До Дня Революції Гідності та Свободи бібліотека ХНУВС презентує

Напередодні Дня Революції Гідності та Свободи (21 листопада), вшановуючи силу духу, відвагу та мужність громадян, які постали на захист демократичних цінностей України, університетська бібліотека презентує розгорнуту книжково-ілюстративну експозицію «Майдан: збереження увічнення пам’яті». 

Новини...

Оголошення

МАЙБУТНІМ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ!

Розпочата електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету

Шановні студенти денної та заочної форми навчання!

Інформуємо Вас про підвищення вартості освітніх послуг з 08 лютого 2019 року.

До уваги!

З 1 жовтня 2019 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ змінено реквізити.

Харківський національний університет внутрішніх справ відповідно до Законів України “Про освіту” та “Про вищу освіту” оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників

20-21 листопада 2019 року відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Україна у Світових війнах та локальних конфліктах ХХ – на початку ХХІ ст.»

22 листопада 2019 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція  «Харківський національний університет внутрішніх справ: 25 років досвіду та погляд у майбутнє»

26 листопада 2019 року у  Харківському національному університету внутрішніх справ відбудеться міжнародна науково-практична конференція  «Протидія  кіберзагрозам  та  торгівлі людьми»

28 листопада 2019 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться  Всеукраїнська науково-практична конференції «Процесуальне та техніко-криміналістичне забезпечення досудового розслідування»

6 грудня 2019 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться VIII Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми правового, економічного та соціального розвитку держави»

11 грудня 2019 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться науково-практична конференція курсантів, студентів і слухачів магістратури «Правовий статус Національної поліції України: історія, сьогодення, перспективи розвитку»

18 грудня 2019 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться семінар «Застосування інформаційних технологій у діяльності правоохоронних органів»