Служимо Закону
01-01-2015

У ХНУВС відбувся День відкритих дверей

2016-12-17

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся День відкритих дверей. Щойно потрапивши на територію навчального закладу, абітурієнтам, їх батькам та гостям була надана можливість отримати першу інформацію про університет. На відкритому майданчику були розміщені інформаційні стенди усіх факультетів університету, де містилася інформація про напрями підготовки та спеціальності, матеріально-технічне забезпечення навчального процесу та багато іншого.

Відеозапис прямої трансляції Присяги курсантів-першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ

2016-10-15

На кабельному телеканалі Тріолан-Info (у містах: Харків, Київ, Дніпропетровськ) та каналі YouTube розміщено пряму трансляцію урочистих заходів, які відбулися у Харківському національному університеті внутрішніх справ з нагоди складання Присяги працівника поліції першокурсниками.

Відеоролик «Присяга курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ на вірність Українському народу»

2016-10-15

300 першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ склали Присягу працівника поліції.

300 першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ склали Присягу працівника поліції (ФОТО, ВІДЕО)

2016-10-14

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков взяв участь у приведенні до Присяги працівника поліції 300 першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ. Серед них 100 майбутніх слідчих підрозділів Національної поліції України, 50 фахівців для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю та 150 поліцейських кримінального блоку.

Арсен Аваков вручив нагороди працівникам Харківського національного університету внутрішніх справ

2016-10-14

Під час урочистостей з нагоди складання Присяги працівника поліції першокурсниками, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вручив державні та відомчі нагороди працівникам Харківського національного університету внутрішніх справ.

Арсен Аваков: "Бути новим поліцейським - це бути тим, кому довіряють" (ВІДЕО)

2016-10-14

Валерій Сокуренко: «Служіть і навчайтеся так, щоб вас поважали люди» (ВІДЕО)

2016-10-14

Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко привітав курсантів І курсу з визначною подією у житті – складанням Присяги працівника поліції.

Юлія Світлична: «Ви повинні гордо нести честь та високе звання українського поліцейського» (ВІДЕО)