Керівництво Громадської організації "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС"

Кацалап Сергій Михайлович – Голова Правління Громадської організації «Об’єднання ветеранів органів внутрішніх справ Харківського національного університету внутрішніх справ».

Ящеріцин Олег Олександрович – Заступник голови Правління Громадської організації «Об’єднання ветеранів органів внутрішніх справ Харківського національного університету внутрішніх справ».

Безсмертний Олександр Костянтинович – член Правління Громадської організації «Об’єднання ветеранів органів внутрішніх справ Харківського національного університету внутрішніх справ».

Руднєв Євгеній Анатолійович – член Правління Громадської організації «Об’єднання ветеранів органів внутрішніх справ Харківського національного університету внутрішніх справ».

Лобода Юрій Леонідович – член Правління Громадської організації «Об’єднання ветеранів органів внутрішніх справ Харківського національного університету внутрішніх справ».

Палій Руслан Миколайович – член Правління Громадської організації «Об’єднання ветеранів органів внутрішніх справ Харківського національного університету внутрішніх справ».

Тяпкін Анатолій Серафимович – член Правління Громадської організації «Об’єднання ветеранів органів внутрішніх справ Харківського національного університету внутрішніх справ».