Відділ зв'язків з громадськістю

. Начальник віддлу зв’язків з громадськістю ХНУВС підполковник міліції Щербакова І. В.
Начальник відділу зв’язків з громадськістю ХНУВС,
кандидат соціологічних наук,
член Національної спілки журналістів України Щербакова І. В.

Відділ організує свою роботу у взаємодії з усіма підрозділами Харківського національного університету внутрішніх справ згідно з перспективними та поточними планами. Його працівники здійснюють комплекс заходів, спрямованих на реалізацію інформаційної політики університету, формування позитивного іміджу поліції України шляхом впровадження гласності як одного з основних принципів діяльності органів внутрішніх справ. Для забезпечення оперативного інформування населення про життя й діяльність університету (офіційні зустрічі, наукові конференції, лекції, бесіди, екскурсії, концерти художньої самодіяльності, спортивні змагання тощо) відділ організує взаємодію університету з електронними та друкованими засобами масової інформації, забезпечує участь керівництва та працівників вищого навчального закладу у прямоефірних теле- та радіопрограмах, а також у брифінгах, прес-конференціях, круглих столах, роботі прямих ліній телефонного зв'язку з громадянами тощо на актуальні теми сьогодення.

З метою оперативного розповсюдження інформації про діяльність університету використовуються мережа Інтернет з публікацією матеріалів на внутрішньому та зовнішньому сайтах ХНУВС; здійснюється моніторинг розміщених у засобах масової інформації матеріалів щодо діяльності університету та органів внутрішніх справ. Працівники відділу беруть участь у підготовці та розповсюдженні інформаційно-рекламної друкованої продукції, що популяризує діяльність університету. У 1998 р. університетом започатковано видання газети «Служимо Закону». Декілька разів її випуск зупинявся. У листопаді 2012 р. вихід друкованого видання було поновлено.

Багато уваги приділяється виготовленню власної відеопродукції. Працівники відділу готують не лише відеосюжети для поширення їх на регіональних телеканалах та на Інтернет-сайті університету, а й створюють навчальні фільми, іміджеві фільми про університет, рекламні та тематичні відеоролики тощо.

Діє стаціонарна виставка фоторобіт, де висвітлюються найяскравіші заходи та події університетського життя. Працівники ВЗГ беруть участь в оформленні університетської Дошки пошани, розробляють дизайн і виготовляють вітальні плакати, поліграфічну іміджеву продукцію – журнали, газети, календарі різного формату, буклети, які розповсюджуються під час проведення профорієнтаційних, святкових та інших масових заходів університету.

Відділ бере активну участь в організації та проведенні профорієнтаційних заходів. Для майбутніх абітурієнтів створена та постійно оновлюється рубрика «Абітурієнт» на веб-сайті університету. Інформація про ХНУВС також надається у довідниках для абітурієнтів, працює телефонна лінія приймальної комісії університету, яка дає можливість майбутнім абітурієнтам та їх батькам отримувати кваліфіковану і достовірну інформацію про вищий навчальний заклад. У листопаді 2012 р. започатковано ще одну рубрику «Лист ректору», яка дає можливість зворотнього зв’язку, безпосереднього спілкування з ректором.

Працівники відділу зв’язків з громадськістю – активні учасники таких профорієнтаційних заходів, як «Вища школа Харківщини – сільському абітурієнту», «Ярмарок професій», що проводяться спільно з Харківською обласною державною адміністрацією, Харківським міським виконавчим комітетом, іншими державними установами та організаціями. Працівники ВЗГ забезпечують такі заходи рекламно-іміджевою продукцією у друкованому та відеоформаті, а інформація про проведені заходи висвітлюється у ЗМІ. У приміщенні відділу проводяться круглі столи, прямі телефонні лінії, зустрічі з видатними людьми сучасності тощо.

Усі працівники відділу є членами Національної спілки журналістів України, вони мають вищу освіту й досвід роботи у засобах масової інформації, а атестовані – у практичних ОВС.

Відділ зв’язків з громадськістю бере активну участь у заходах, що проводяться Харківською обласною організацією НСЖУ, організують спільні іміджеві акції. Університетська газета «Служимо Закону» неодноразово нагороджувалась дипломом «Вища школа Харківщини – кращі імена» у номінації «Газети ВНЗ». Працівники відділу зв’язків з громадськістю були відзначені Спеціальним дипломом міжнародного конкурсу телепрограм і фільмів з правової та правоохоронної тематики «Золотий Георгій». За професійну й творчу роботу з висвiтлення дiяльностi органiв внутрiшнiх справ України співробітники відділу заохочувалися керівництвом Міністерства внутрішніх справ України, ГУНП України в Харківській області, Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної ради, Харківського національного університету внутрішніх справ.

Склад відділу:

Щербакова Ірина Василівна – начальник відділу, кандидат соціологічних наук, член Національної спілки журналістів України

Переглянути профіль у Google Академії

Переглянути профіль ORCID

Курилова Галина Василівна – провідний фахівець, член Національної спілки журналістів України

Лисенко Олена Анатоліївна – фахівець І категорії, член Національної спілки журналістів України

Алєксєєв Федір Вікторович – фахівець, член Національної спілки журналістів України

Іовлєва Ольга Вячеславівна - фахівець

Петля Ольга Валеріївна – фахівець

Фото колективу ВЗГ Під час робочої наради ВЗГ В загальній бібліотеці ХНУВС
Підготовка матеріалів до проведення „гарячої” телефонної лінії Науково-практична конференція у ХНУВС Під час зйомок відео ролику про спортивне життя університету
Працівники ВЗГ під час роботи над спецвипуском газети «Служимо Закону» Проведення круглого столу із представниками ЗМІ Радник ректора ХНУВС в ліцеї "Правоохоронець"