Представництво Харківського національного університету внутрішніх справ у м. Маріуполь
 

З метою забезпечення потреб у фахівцях-юристах місцевого ринку праці і наближення місця навчання до їх постійного місця проживання на базі Маріупольської загальноосвітньої санаторної школи № 11 м. Маріуполь відкрито опорний пункт Харківського національного університету внутрішніх справ.

Отримати інформацію щодо вступу, навчання та подати документи на вступ до університету можна за розташуванням підрозділу за адресою: 87534, м. Маріуполь, вул. Бахчіванджи, 29.

Харківський національний університет внутрішніх справ здійснює підготовку за контрактом – фахівців ступеню вищої освіти «бакалавр» за спеціальністю «Право»:

- з терміном навчання 4 роки для осіб, які мають повну загальну середню освіту. Вступ за сертифікатом ЗНО:

1) Українська мова та література;

2) історія України;

3) на вибір - іноземна мова або математика.

- з терміном навчання 2 роки для осіб, які мають юридичну освіту ступеня вищої освіти «молодший бакалавр» (освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст») або з будь-якої іншої спеціальності ступеня вищої освіти «молодший бакалавр» (освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст»).

На теперішній час у Маріуполі за заочно-дистанційною формою навчається 62 студента, які здобувають освіту і працюють одночасно.

Запрошуємо абітурієнтів стати студентами Харківського національного університету внутрішніх справ, приєднатися до вищої школи України та отримати освіту Європейського рівня.

Координує діяльність опорного пункту Харківського національного університету внутрішніх справ у м. Маріуполі викладач-методист Великих Антоніна Євгенівна. Освіта вища. Закінчила Харківський юридичний інститут ім. Ф.Е.Дзержинського за спеціальністю «Правознавство». Педагогічний стаж – 15 років.


©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999-2017