Опорний пункт Харківського національного університету внутрішніх справ на базі ВСП "Василівський коледж ТДАТУ"
 

В 2016 році на базі Відокремленого структурного підрозділу «Василівський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» відкрито опорний пункт Харківського національного університету внутрішніх справ.

В цьому опорному пункті Харківський національний університет внутрішніх справ здійснює підготовку бакалаврів за заочно-дистанційною формою навчання на основі ступеня вищої освіти «молодший бакалавр» (освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст»). Здобуття вищої освіти здійснюється за кошти фізичних (юридичних) осіб за спеціальністю 081 «Право». Термін навчання складає 2 роки.

В 2016-2017 навчальному році у Василівці навчалося 24 студенти, які залишилися дуже задоволені такою формою освіти та відзначили такі переваги дистанційного навчання: заощадження коштів на проїзд, навчання та проживання у порівнянні з денною чи заочною формами навчання; персоніфікований доступ до ресурсів сервера дистанційного навчання на підставі особистого логіна та пароля; використання інформаційно-комунікаційних технологій дистанційного навчання у зручний для студента час за місцем постійного проживання; можливість одночасного дистанційного навчання за декількома спеціальностями; отримання диплома бакалавра з додатком Європейського зразка.

Тирон Володимир Октавянович

Координує діяльність опорного пункту Харківського національного університету внутрішніх справ у Василівці викладач юридичних дисциплін вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист Тирон Володимир Октавянович. Освіта вища. Закінчив Донецький юридичний інститут Луганського державного університету внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство», магістратуру Запорізького національного університету за спеціальністю «Педагогіка вищої школи», магістратуру Класичного приватного університету за спеціальністю «Управління навчальним закладом». Педагогічний стаж – 25 років.

Адреса ВСП «Василівський коледж ТДАТУ»:: 71603, 71603, Україна, Запорізька обл., м. Василівка, вул. 40 років Перемоги, 15.

Web-сторінка навчального закладу: www.vctdatu.zp.ua


©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999-2017