Кафедра інформаційних технологій
 
Завідувач кафедри, кандидат технічних наук, доцент Струков Володимир Михайлович
Завідувач кафедри
кандидат технічних наук, доцент,
Струков Володимир Михайлович

Кафедра інформаційних технологій факультету № 4 (надалі – Кафедра) створена в лютому 2017 року шляхом об’єднання кафедри інформаційної безпеки факультету № 4 з кафедрою інформаційних технологій і захисту інформації факультету № 6. Кафедра є структурним підрозділом університету, що проводить навчально-виховну, методичну, а також науково-дослідну діяльність із метою підготовки курсантів, слухаів і студентів в галузі інформаційних технологій.

Склад кафедри:

1. Завідувач кафедри - кандидат технічних наук, доцент Струков Володимир Михайлович;

2. Доцент кафедри - кандидат технічних наук, доцент Мордвинцев Микола Володимирович;

3. Доцент кафедри - кандидат педагогічних наук, доцент Колісник Тетяна Петрівна;

4. Доцент кафедри (за рахунок коштів спеціального фонду) - кандидат технічних наук, доцент Горелов Юрій Петрович;

5. Доцент кафедри (за рахунок коштів спеціального фонду) - кандидат технічних наук, доцент Шеховцов Сергій Борисович;

6. Доцент кафедри (за рахунок коштів спеціального фонду)- кандидат технічних наук, доцент Тулупов Володимир Володимирович;

7. Доцент (0,25 ставки) кафедри - кандидат технічних наук, доцент Соколовська Олена Георгіївна;

8. Доцент (0,25 ставки за рахунок коштів спеціального фонду) кафедри - кандидат технічних наук Узлов Дмитро Юрийович;

9. Старший викладач кафедри - Кубрак Володимир Петрович;

10. Старший викладач кафедри (за рахунок коштів спеціального фонду) – Пересічанський Валерій Миколайович;

11. Старший викладач кафедри (за рахунок коштів спеціального фонду) – Мелащенко Оксана Петрівна;

12. Ст. лаборант кафедри Рог Вікторія Євгенівна.

Дисципліни, які викладаються фахівцями кафедри, охоплюють напрями сучасних інформаційних технологій, інформаційного забезпечення діяльності Національної поліції України, інформаційної безпеки правоохоронця. При вивченні дисциплін кафедри курсанти та слухачі оволодівають навичками використання сучасної комп’ютерної техніки, програмування, розробки та використання баз даних, WEB-програмування та систем підтримки прийняття рішень.

Науково-дослідна робота кафедри присвячена розробці проблем інформаційної безпеки та інформаційних технологій в діяльності Національної поліції. Працівники кафедри здійснюють підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації працівників Національної поліції у сфері інформаційних технологій, навчання молоді в рамках проекту «Нова поліція». На кафедрі викладається 29 навчальних дисциплін за бюджетною формою навчання та 33 дисципліни за позабюджетною формою навчання. Фахівці кафедри беруть активну участь в організації та проведенні науково-практичних, науково-методичних та міжнародних конференцій.

За останні три роки працівниками кафедри підготовлено та видано 8 навчальних посібників, 4 монографії, опубліковано 48 статей у фахових виданнях. На кафедрі працює науковий гурток курсантів та науковий гурток студентів, учасники якого беруть активну участь у конференціях, олімпіадах, конкурсах, що проводяться між вищими навчальними закладами. Керівник гуртка курсантів – доцент Мордвинцев Микола Володимирович. Керівник гуртка студентів –доцент Тулупов Володимир Володимирович.

Кафедра активно взаємодіє з Управлінням інформаційної підтримки і координації поліції «102» ГУ НП в Харківській області та з кафедрою штучного інтелекту Харківського національного університету радіоелектроніки в напрямку розробки і реалізації інноваційних підходів взаємодії поліції з населенням на базі сучасних інформаційних технологій (портал police.kh.ua) та розробки математичного та аналітичного забезпечення інноваційних засобів кримінального аналізу в межах проекту RICAS.Контактна інформація:
Адреса: пр. Льва Ландау, 27.
Тел. (057) 73-98-375

©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999- 2018