Лист:

Здравствуйте. Скажите, пожалуйста, живут ли в казарме те, кто поступает на контракт?


Відповідь:

Добрий день. Ні. Студенти з інших міст проживають в гуртожитку за бажанням.

Лист:

Доброго дня. Скажіть, будь ласка, що потрібно для вступу в ваш університет за державні кошти? І який прохідний бал ЗНО на 3 факультет (превентивна діяльність)?


Відповідь:

Добрий день. Для вступу на навчання за державним замовленням вам потрібно було формувати особову (навчальну) справу в Районному відділі поліції за місцем прописки завчасно. Прийом особових (навчальних) справ для вступників на навчання за державним замовлення триває до 07 липня 2017 року. В конкурсі беруть участь сертифікати від 100 балів.

Лист:

Доброго дня. Скажіть, чи потрібно на факультет № 6 ( Правоохоронна діяльність) складати конкурс фізичних здібностей ? Вовнянко В.О.


Відповідь:

Добрий день. Для вступу на навчання на факультет № 6 за кошти фізичних та юридичних осіб за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» необхідні сертифікати ЗНО з української мови та літератури, історії України та скласти Творчий конкурс.

Лист:

Як мені подати заяву на контракт, якщо я знаходжусь в Київській області?


Відповідь:

Добрий день. Ви маєте можливість подати електронну заяву на вступ самостійно, маючи доступ до мережі Інтернет. Для цього потрібно створити електронний кабінет вступника на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua та подати заяву на вступ в електронній формі з 12 липня по 20 липня включно для абітурієнтів, які складають творчі конкурси; з 12 по 26 липня для абітурієнтів, які вступають тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Лист:

З якого числа починається творчий конкурс?


Відповідь:

Добрий день. Творчі конкурси для вступу на навчання за державним замовленням – з 17 липня по 19 липня 2017 року. Творчі конкурси для вступу на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» – 21 липня 2017 року.

Лист:

Вiтаю, якщо я не здам фiз. Випробування, чи зможу вступити до вашого Унiверситету?


Відповідь:

Добрий день. Так Ви маєте можливість вступати на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт). Для цього потрібно подати заяву на вступ в електронній формі з 12 липня по 20 липня включно для абітурієнтів, які складають творчі конкурси; з 12 по 26 липня для абітурієнтів, які вступають тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Лист:

Доброго дні! Скажіть, будь ласка, чи є можливість подати електронну заяву для вступу,якщо я з іншого міста?


Відповідь:

Добрий день. Так, Ви маєте можливість подати електронну заяву на вступ самостійно, маючи доступ до мережі Інтернет, або в Університеті, звернувшись до представників приймальної комісії.

Лист:

На якому факультеті можна здобути професію за спеціальністю експерт-криміналіст?


Відповідь:

Добрий день. На сайті Університету у вкладці АБІТУРІЄНТУ (ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ МАЙБУТНІХ КУРСАНТІВ ТА СТУДЕНТІВ ПО ФАКУЛЬТЕТАХ) Ви маєте можливість ознайомитись з факультетами Університету, спеціальностями, за якими факультети здійснюють підготовку здобувачів вищої освіти, та покроковою інструкцією щодо вступу на навчання. Додаткову інформацію щодо вступу на навчання Ви маєте можливість отримати за телефонами приймальної комісії – тел. (057)7398300, (057)7398310 або з мобільного 0976801353.

Лист:

Добрий день . Хочу поставити питання , коли буде відомо про обсяги набору курсантів у 2017 році?


Відповідь:

Добрий день. На сайті Університету у вкладці АБІТУРІЄНТУ Ви маєте можливість ознайомитись з Правилами прийому до Харківського національного університет у внутрішніх справ у 2017 році та обсягами набору за державним замовленням.

Лист:

Добрий день,я хотіла дізнатися, я здала фізо на 2 бали віджимання 18 разів. На 5 балів біг на 100м. Та на 4 бали 1000м. Я можу розраховувати на бюджет?


Відповідь:

Добрий день. Добір кандидатів на навчання здійснюється установами (закладами) МВС України територіальними органами (підрозділами) Національної поліції України. З приводу проходження етапів відбору кандидатів на навчання зверніться до територіального органу, який здійснює оформлення Вашої особової (навчальної) справи. Також, Ви маєте можливість вступати на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт). Для цього потрібно подати заяву на вступ в електронній формі з 12 липня по 20 липня включно для абітурієнтів, які складають творчі конкурси; з 12 по 26 липня включно для абітурієнтів, які вступають тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Показано 1 - 10 (усього 275)  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  ...  28  Наступна 
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999-2017