19 серпня поточного року на свято Преображення Господнього працівниками відділу соціально-гуманітарної роботи університету було організовано екскурсію для курсантів-першокурсників факультету № 1 до університетського Храму. Її провів старший викладач кафедри теорії та історії держави і права майор поліції Іван Кріцак.

 

Для курсантів табірного збору Харківського національного університету внутрішніх справ заступником начальника відділу соціально-гуманітарної роботи Андрієм Бутом спільно з лікарем-терапевтом медичної частини університету Іриною Авдєєнко було проведено лекційне заняття, спрямоване на профілактику недопущення надзвичайних подій, пов’язаних зі зберіганням, використанням та розповсюдженням наркотичних і психотропних речовин та  на профілактику тютюнопаління. 

На адресу Харківського національного університету внутрішніх справ надійшов лист від Міністерства освіти та науки України про поширення серед працівників, курсантів та студентів навчальних закладів України інформації щодо прав та обов’язків громадян України у рамках запровадження ЄС безвізового режиму. 

Для першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ під час проходження табірного збору було організовано зустріч з бійцями – учасниками антитерористичної операції.  

У Харкові пройшли командно-штабні і тактико-спеціальні навчання за участю виконуючого обов’язки міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового, першого заступника глави Національної поліції України В’ячеслава Аброськіна. Навчання проводилися з метою вдосконалення теоретичних знань та практичних навичок, а також відпрацювання питань взаємодії підрозділів Харківського гарнізону для забезпечення публічної безпеки під час проведення футбольного матчу між національними збірними командами України та Туреччини, який відбудеться в рамках турніру чемпіонату світу–2018 у Харкові.

Для першокурсників У Харківського національного університету внутрішніх справ працівниками відділу соціально-гуманітарної роботи  за участю представника Харківської обласної бібліотеки Наталії Удовиченко було проведено відеолекторій «Місто, в якому я навчаюсь». 

У рамках проведення табірного збору для першокурсників усіх факультетів проводяться екскурсії до музею Харківського національного університету внутрішніх справ.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися урочистості з нагоди приведення до Присяги працівника поліції випускників курсів первинної професійної підготовки працівників Національної поліції України. 51 випускник – представники Харківської та Київської областей – поповнять лави молодшого складу поліції на посадах слідчих.

Проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Анатолій Клочко в рамках проведення табірного збору провів зустріч з першокурсниками усіх факультетів університету. 

У ХНУВС відбувся День відкритих дверей

2016-12-17

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся День відкритих дверей. Щойно потрапивши на територію навчального закладу, абітурієнтам, їх батькам та гостям була надана можливість отримати першу інформацію про університет. На відкритому майданчику були розміщені інформаційні стенди усіх факультетів університету, де містилася інформація про напрями підготовки та спеціальності, матеріально-технічне забезпечення навчального процесу та багато іншого. 

Відеозапис прямої трансляції Присяги курсантів-першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ

2016-10-15

На кабельному телеканалі Тріолан-Info (у містах: Харків, Київ, Дніпропетровськ) та каналі YouTube розміщено пряму трансляцію урочистих заходів, які відбулися у Харківському національному університеті внутрішніх справ з нагоди складання Присяги працівника поліції першокурсниками.

Відеоролик «Присяга курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ на вірність Українському народу»

2016-10-15

300 першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ склали Присягу працівника поліції.

300 першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ склали Присягу працівника поліції (ФОТО, ВІДЕО)

2016-10-14

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков взяв участь у приведенні до Присяги працівника поліції 300 першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ. Серед них 100 майбутніх слідчих підрозділів Національної поліції України, 50 фахівців для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю та 150 поліцейських кримінального блоку.

Арсен Аваков вручив нагороди працівникам Харківського національного університету внутрішніх справ

2016-10-14

Під час урочистостей з нагоди складання Присяги працівника поліції першокурсниками, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вручив державні та відомчі нагороди працівникам Харківського національного університету внутрішніх справ.

Арсен Аваков: "Бути новим поліцейським - це бути тим, кому довіряють" (ВІДЕО)

2016-10-14

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков взяв участь у приведенні до Присяги працівника поліції 300 першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ.

Валерій Сокуренко: «Служіть і навчайтеся так, щоб вас поважали люди» (ВІДЕО)

2016-10-14

Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко привітав курсантів І курсу з визначною подією у житті – складанням Присяги працівника поліції.

Юлія Світлична: «Ви повинні гордо нести честь та високе звання українського поліцейського» (ВІДЕО)

2016-10-14

Очільник Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична взяла участь в урочистостях з нагоди складання Присяги працівника поліції першокурсниками Харківського національного університету внутрішніх справ
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999-2017