Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко бере участь у Міжнародній конференції «Освіта та професійна підготовка поліцейських: міжнародний досвід та національні перспективи», що проходить за участі керівництва МВС та Національної поліції України, представників міжнародних організацій, місій, посольств, ВНЗ МВС України та ін. 

Колективом науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності ХНУВС разом з Адміністрацією Слобідського району Харківської міської ради та співробітниками Харківського державного університету харчування та торгівлі було організовано і проведено благодійні святкові заходи. 

Кафедра соціології та психології факультету № 6 провела патріотично-виховний захід "Студентською родиною любимо Україну". 

Студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Алла Мамай та Сергій Цукан взяли участь в усному турі Міжнародного правничого конкурсу імені В. М. Вернадського, що проходив на базі Європейського університету в місті Києві.

На базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся Круглий стіл «Правові засади медичної реформи в Україні».

На ранковому шикуванні проректор Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Михайло Бурдін відзначив спортсменів вишу, які посіли призові місця у змаганнях з плавання, бойових мистецтв та рукопашного бою.

Моніторинг поширення наркотиків серед молоді м. Харкова «Молодь та наркотики» здійснюється соціологами Харківського національного університету внутрішніх справ вже 22 роки. Соціологічні виміри за даною методикою здійснювались в 1995, 1997, 1999, 2001, 2004, 2005, 2008, 2011, 2014 та 2016 роках. Чергове опитування було проведено у березні-травні 2017 року, також паралельне опитування респондентів у формі паперового анонімного анкетування (N=2492) та у формі Інтернет-опитування (N=843).

У Зарічному районному суді м. Суми вперше проведено гру-квест «Захисти свої права в суді» за участю викладача кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Євгена Страшка та двох команд студентів філії.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся Чемпіонат із рукопашного бою на першість університету. У змаганнях взяли участь курсанти та студенти вишу.

У ХНУВС відбувся День відкритих дверей

2016-12-17

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся День відкритих дверей. Щойно потрапивши на територію навчального закладу, абітурієнтам, їх батькам та гостям була надана можливість отримати першу інформацію про університет. На відкритому майданчику були розміщені інформаційні стенди усіх факультетів університету, де містилася інформація про напрями підготовки та спеціальності, матеріально-технічне забезпечення навчального процесу та багато іншого. 

Відеозапис прямої трансляції Присяги курсантів-першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ

2016-10-15

На кабельному телеканалі Тріолан-Info (у містах: Харків, Київ, Дніпропетровськ) та каналі YouTube розміщено пряму трансляцію урочистих заходів, які відбулися у Харківському національному університеті внутрішніх справ з нагоди складання Присяги працівника поліції першокурсниками.

Відеоролик «Присяга курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ на вірність Українському народу»

2016-10-15

300 першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ склали Присягу працівника поліції.

300 першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ склали Присягу працівника поліції (ФОТО, ВІДЕО)

2016-10-14

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков взяв участь у приведенні до Присяги працівника поліції 300 першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ. Серед них 100 майбутніх слідчих підрозділів Національної поліції України, 50 фахівців для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю та 150 поліцейських кримінального блоку.

Арсен Аваков вручив нагороди працівникам Харківського національного університету внутрішніх справ

2016-10-14

Під час урочистостей з нагоди складання Присяги працівника поліції першокурсниками, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вручив державні та відомчі нагороди працівникам Харківського національного університету внутрішніх справ.

Арсен Аваков: "Бути новим поліцейським - це бути тим, кому довіряють" (ВІДЕО)

2016-10-14

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков взяв участь у приведенні до Присяги працівника поліції 300 першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ.

Валерій Сокуренко: «Служіть і навчайтеся так, щоб вас поважали люди» (ВІДЕО)

2016-10-14

Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко привітав курсантів І курсу з визначною подією у житті – складанням Присяги працівника поліції.

Юлія Світлична: «Ви повинні гордо нести честь та високе звання українського поліцейського» (ВІДЕО)

2016-10-14

Очільник Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична взяла участь в урочистостях з нагоди складання Присяги працівника поліції першокурсниками Харківського національного університету внутрішніх справ
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999-2017