У Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбулася XVI науково-практична конференція «Актуальні проблеми приватного права», присвячена 96-й річниці з дня народження доктора юридичних наук, професора Василя Пилиповича Маслова. У конференції  взяли участь науковці, викладачі, аспіранти, ад’юнкти, здобувачі вищих навчальних закладів України. Серед них і науковці Харківського національного університету внутрішніх справ – Володимир Кройтор, Лариса Красицька, Олександр Кухарєв, Олександр Шишка, Олексій Зайцев, Олена Піхурець, Світлана Ясечко, Святослав Сліпченко, Тетяна Кириченко, Юрій Жорнокуй.

 

Вже стало доброю традицією у Харківському національному університеті внутрішніх справ, запрошуючи абітурієнтів на Дні відкритих дверей, відзначати разом свята. Це допомагає молоді не тільки краще познайомитися із вишем, до якого вони мають намір вступати, обрати майбутню спеціальність, але й зануритися у надзвичайно цікаве та сповнене незабутніх вражень курсантське чи студентське життя. 

У Харківському національному університеті внутрішніх справ пройшов творчий конкурс «Шевченківські читання – 2018» на кращого декламатора творів Тараса Григоровича Шевченка. Відбулося 2 тури. У першому турі взяли участь понад 250 курсантів, студентів, слухачів магістратури та Інституту післядипломної освіти. 

Урочисті заходи з нагоди випуску слухачів магістратури факультету № 1 відбулися у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Після отримання диплому 58 випускників, 19 з яких отримали дипломи з відзнакою, прибудуть до практичних підрозділів Національної поліції майже усіх областей України – Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Сумської, Полтавської, Херсонської та Черкаської. У кожного випускника за плечима вже є досвід практичної роботи.

Для того, щоб розпочати навчання на курсах підготовки до ЗНО, необхідно пройти процедуру реєстрації на Сервері дистанційної освіти ХНУВС за адресою:

http://d-learn.in.ua

17 лютого 2018 року Харківський національний університет внутрішніх справ запрошує молодь відсвяткувати проводи зими разом зі студентами та курсантами. У програмі заходу не тільки знайомство з університетом, його навчальною базою, факультетами та спеціальностями, за якими готують фахівців, але й святкування Масляної – з млинцями, кулішем, веселими конкурсами.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся випуск працівників патрульної поліції, які пройшли первинну професійну підготовку на базі університету.

Відбувся круглий стіл на тему «Кіберзалежність неповнолітніх як передумова девіантної поведінки». У ньому взяли участь представники Департаменту освіти Харківської міської ради, міської батьківської ради, поліцейські ювенальної превенції, науковці та освітяни. У підготовці круглого столу активну участь взяли викладачі кафедри соціології та психології Харківського національного університету внутрішніх справ та студенти-психологи.

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ пройшов І тур творчого конкурсу «Шевченківські читання – 2018» на кращого декламатора творів Т.Г. Шевченка. У заході взяли участь понад 40 студентів філії.

У ХНУВС відбувся День відкритих дверей

2016-12-17

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся День відкритих дверей. Щойно потрапивши на територію навчального закладу, абітурієнтам, їх батькам та гостям була надана можливість отримати першу інформацію про університет. На відкритому майданчику були розміщені інформаційні стенди усіх факультетів університету, де містилася інформація про напрями підготовки та спеціальності, матеріально-технічне забезпечення навчального процесу та багато іншого. 

Відеозапис прямої трансляції Присяги курсантів-першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ

2016-10-15

На кабельному телеканалі Тріолан-Info (у містах: Харків, Київ, Дніпропетровськ) та каналі YouTube розміщено пряму трансляцію урочистих заходів, які відбулися у Харківському національному університеті внутрішніх справ з нагоди складання Присяги працівника поліції першокурсниками.

Відеоролик «Присяга курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ на вірність Українському народу»

2016-10-15

300 першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ склали Присягу працівника поліції.

300 першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ склали Присягу працівника поліції (ФОТО, ВІДЕО)

2016-10-14

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков взяв участь у приведенні до Присяги працівника поліції 300 першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ. Серед них 100 майбутніх слідчих підрозділів Національної поліції України, 50 фахівців для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю та 150 поліцейських кримінального блоку.

Арсен Аваков вручив нагороди працівникам Харківського національного університету внутрішніх справ

2016-10-14

Під час урочистостей з нагоди складання Присяги працівника поліції першокурсниками, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вручив державні та відомчі нагороди працівникам Харківського національного університету внутрішніх справ.

Арсен Аваков: "Бути новим поліцейським - це бути тим, кому довіряють" (ВІДЕО)

2016-10-14

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков взяв участь у приведенні до Присяги працівника поліції 300 першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ.

Валерій Сокуренко: «Служіть і навчайтеся так, щоб вас поважали люди» (ВІДЕО)

2016-10-14

Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко привітав курсантів І курсу з визначною подією у житті – складанням Присяги працівника поліції.

Юлія Світлична: «Ви повинні гордо нести честь та високе звання українського поліцейського» (ВІДЕО)

2016-10-14

Очільник Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична взяла участь в урочистостях з нагоди складання Присяги працівника поліції першокурсниками Харківського національного університету внутрішніх справ
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999-2017