"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Нагородження переможців та учасників виставки творчих робіт

Сьогодні відбулось нагородження переможців та учасників виставки творчих робіт факультету № 1, яка відбулась напередодні. Декан факультету, полковник поліції Олександр Музичук вручив усім учасникам дипломи за активну участь в організації та проведенні виставки. 

Виставка творчих робіт факультету № 1

Із нагоди Всесвітнього дня творчості та інновацій факультет № 1 організував та провів виставку творчих робіт курсантів і працівників факультету. У виставці взяли участь 36 курсантів та 4 співробітники.

Перший проректор ХНУВС Дмитро Швець взяв участь у прес-конференції в «Status Quo»

У прес-центрі «Status Quo» відбулася прес-конференція, присвячена проведенню наукового квесту «Пошуки скарбів науки», який проходитиме на базі Харківського національного університету внутрішніх справ 27 квітня. У презентації заходу взяли участь перший проректор ХНУВС підполковник поліції Дмитро Швець, координатор квесту, голова Рад молодих вчених ХОДА, МОЗ, ХНМУ, радник голови Харківської обласної державної адміністрації Наталія Куфтеріна, головний спеціаліст відділу молодіжної політики Управління у справах молоді та спорту ХОДА Світлана Котлік.

Привітання від членів Вченої ради

Під час засідання Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ ректор навчального закладу генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко від імені колективу вишу привітав народного депутата України I-IV скликань, ректора Харківського національного університету внутрішніх справ (1992–2003; 2010–2012 рр.), академіка Національної академії правових наук України, доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України, генерал-полковника міліції Олександра Марковича Бандурку з днем народження. 

Профорієнтація на Черкащині

З учнями Черкащини поспілкувалася доцент кафедри трудового та господарського права Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Олена Чорноус.

Правові дебати з сімейного права

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулися правові дебати з сімейного права. Їх проведення у Британському форматі Парламентських дебатів організували викладачі кафедри юридичних дисциплін для студентів 1 та 2 курсів філії.

 

Формування організаційно-економічного механізму залучення інвестицій до регіону

Кафедра соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ провела для студентів круглий стіл на тему «Формування організаційно-економічного механізму залучення інвестицій до регіону». До студентів-гуртківців звернулася завідувач кафедри Олена Лук’янихіна, яка підкреслила актуальність обраної теми.

 

Працівники ХНУВС взяли участь у Х Міжнародній науково-практичній конференції «Закарпатські правові читання»

Завідувач кафедри правового забезпечення господарської діяльності Харківського національного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, професор Ольга Гетманець і доцент кафедри правового забезпечення господарської діяльності кандидат юридичних наук Дар’я Коробцова взяли участь та виступили з доповідями на Х Міжнародній науково-практичній конференції «Закарпатські правові читання». Вона проводиться щороку і її головна мета – обмін інформацією про наукові здобутки науковців вищих навчальних закладів у сфері юриспруденції.

Курсант університету взяла участь у тренінгу-семінарі "Transparency Vision Action" (іноземними мовами)

На базі Міжнародного Інституту Менеджменту в місті Києві з 16 по 20 квітня проходив семінар-тренінг з академічної прозорості "Transparency Vision Action" (іноземними мовами). Проект був створений студентами Вільного Університету Берліна (Східно - Європейські Студії).

Весняний бал «За покликом серця»

Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у Весняному балу «За покликом серця», який проходив в Прем‘єр Палац Готель Харків.

Оголошення

27 квітня 2018 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція "Фонові для злочинності явища: запобігання та протидія"

17 травня 2018 року на базі Харківського національного університету внутрішніх справ відбудеться XXV науково-практична конференція курсантів та студентів "Актуальні проблеми сучасної науки і правоохоронної діяльності"

17 травня 2018 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної науки в дослідженнях молодих учених»

24 травня 2018 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться III Міжнародна науково-практична конференція «ПІДГОТОВКА ПОЛІЦЕЙСЬКИХ В УМОВАХ РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ МВС УКРАЇНИ»

25 травня 2018 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться науково-практична конференція "Проблеми цивільного права та процесу", присвячена пам'яті О.А. Пушкіна

До уваги!

З 1 січня 2016 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ змінено реквізити.