"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
До уваги!

12 жовтня 2018 року о 10.00 у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудуться урочисті заходи з нагоди приведення курсантів перших курсів до Присяги працівника поліції.

Також цього дня відбудеться День відкритих дверей. Запрошуємо абітурієнтів, батьків, усіх бажаючих разом із колективом університету долучитися до урочистостей, а також ознайомитися з університетом, спеціальностями, за якими готують фахівців, оглянути територію, навчально-тренувальні полігони, тири, аудиторії, де навчаються курсанти й студенти нашого навчального закладу, та обрати собі професію за уподобанням.

Чекаємо на вас!

Наша адреса: м. Харків, просп. Льва Ландау, 27

тел. для довідок (057) 73-98-300

До уваги любителів шахів!

26 вересня 2018 року об 11.00 відбудеться шаховий турнір «Кубок голови Харківської обласної державної адміністрації–2018», присвячений Дню визволення Харківської області в роки Другої світової війни. Турнір організовано за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної федерації шахів.

Адреса проведення турніру: м. Харків, просп. Незалежності, 2, Готель «Premier Palace».

В «Академії поліції» відбувся випуск

У Сумському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося урочисте вручення поліцейським довідок про отримання первинної професійної підготовки.

Бінарне заняття англійською мовою «У поліцейській дільниці»

З курсантами групи Ф-4-16-301 було проведено бінарне заняття англійською мовою на тему «У поліцейській дільниці». Заняття провів  начальник науково-дослідної лабораторії захисту інформації та кібербезпеки Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук Вадим Коршенко, який брав участь у миротворчій місії ООН у Косово.  

 

Команда ХНУВС посіла ІІІ місце з легкоатлетичного кросу

Відбулося нагородження курсантів університету, які взяли участь у чемпіонаті  ХОО ФСТ «Динамо» України з легкоатлетичного кросу.

Працівники Національної поліції підвищують кваліфікацію у ХНУВС

В Інституті післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ розпочали двотижневе навчання на курсах підвищення кваліфікації працівники Національної поліції України за напрямками «Кримінальна поліція», «Патрульна поліція» та «Інформаційно-аналітична підтримка».

Відеолекторій для курсантів з нагоди 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського

У рамках роботи Університету культури Харківського національного університету внутрішніх справ (на громадських засадах) працівниками відділу соціально-гуманітарної роботи з нагоди 100-річчя від дня народження видатного педагога та громадського діяча Василя Сухомлинського було організовано проведення відеолекторію для курсантів навчального закладу.

Курсанти університету відвідали Харківське обласне бюро судово-медичної експертизи

Курсанти факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ разом із кураторами доцентом кафедри трудового та господарського права Оленою Чорноус та старшим викладачем кафедри українознавства Інною Голопич відвідали з екскурсією Харківське обласне бюро судово-медичної експертизи.

До уваги науковців!

Науково-дослідний інститут інформатики і права НАПрН України запрошує 29 листопада 2018 року до участі у IІ науково-практичній конференції «Інтернет речей: проблеми правового регулювання та впровадження».

ХНУВС привітав мешканців Краматорська із 150-річчям

Працівники, курсанти та студенти Харківського національного університету внутрішніх справ на чолі з проректором навчального закладу Анатолієм Клочком взяли участь у святкових заходах, приурочених до 150-ї річниці заснування міста Краматорськ.

Оголошення

16 листопада 2018 року Харківський національний університет внутрішніх справ запрошує Вас взяти участь у роботі VІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми трудового законодавства, законодавства про державну службу та службу в правоохоронних органах»

21 листопада 2018 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання досудового розслідування та тенденції розвитку криміналістичної методики»

30 листопада 2018 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться  VII Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми правового, економічного та соціального розвитку держави»

До уваги!

З 1 січня 2016 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ змінено реквізити.