"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
В університеті розпочалася вступна кампанія

Харківський національний університет внутрішніх справ відкрив свої двері для абітурієнтів, які приїхали вступати до вишу з усіх куточків нашої держави. Для молодих людей це перший крок до мрії, адже багато хто з них вважає професію поліцейського своїм покликанням.

Керівництво вишу поспілкувалося з абітурієнтами та їх батьками

Керівництво Харківського національного університету внутрішніх справ провело зустріч з абітурієнтами вишу та їх батьками. До присутніх звернулися перший проректор університету Дмитро Швець, проректори навчального закладу Михайло Бурдін, Анатолій Клочко та відповідальний секретар приймальної комісії Леонід Могілевський. Вони відповіли на запитання абітурієнтів та батьків і побажали успіху майбутнім поліцейським під час вступної кампанії.

До уваги тих, хто хоче стати ад’юнктом чи аспірантом університету!

У Харківському національному університеті внутрішніх справ триває набір до ад’юнктури та аспірантури.

Перший проректор університету провів зустріч зі слухачами Інституту післядипломної освіти

В інституті післядипломної освіти ХНУВС розпочали навчання на курсах спеціалізації 60 працівників поліції за напрямами  «Патрульна поліція» (представники Департаменту патрульної поліції з 15 управлінь патрульної поліції) та «Молодший склад поліції» (28 працівників ГУНП в Харківській області). Навчання розраховано до 16 серпня 2018 року (192 навчальні години).

З 12 липня розпочалася реєстрація вступників в електронних кабінетах

З 12 липня 2018 року в електронних кабінетах відкрита можливість подачі електронних заяв для вступу на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб.

В «Академії поліції» відбувся випуск слухачів

 У Сумському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Суми) Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося урочисте вручення поліцейським довідок про отримання первинної професійної підготовки. 

Звернення до небайдужих

Керівництво управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції звертається до колективу університету з проханням надати допомогу колегам. У старшого лейтенанта поліції Івана Луцького та у лейтенанта поліції Марини Зубкової діагностували онкологічне захворювання.

 

 

До уваги вступників на факультет № 6 («Права та масових комунікацій»)

Абітурієнти, які бажають вступити до Харківського національного університету внутрішніх справ на факультет № 6 «Права та масових комунікацій», мають змогу подати заяву на вступ за допомогою електронного кабінету вступника.

Ректор університету провів інструктивну нараду

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулась нарада-інструктаж керівництва університету з працівниками, слухачами магістратури та курсантами університету щодо проведення вступної кампанії у 2018 році.

До уваги вступників до магістратури за спеціальностями 081 «Право» та 053 «Психологія»

Запрошення-перепустки вже розміщено в кабінетах учасників ЄФВВ/ЄВІ на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

У запрошенні-перепустці зазначено адресу пункту, в якому вступник проходитиме вступні випробування. Доступ до сторінки здійснюється за номером екзаменаційного листа та пін-кодом, указаним у ньому. ЄВІ відбудеться 11 липня, ЄФВВ — 13 липня.